خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
توقیف آهنگ خواننده زن بخاطر واژه بوسه!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 22 فروردین‌ماه سال 1388

دادگاهی در عربستان با خلاف شرع تشخیص دادن واژه‌ای در آهنگ یک خواننده معروف لبنانی دستور منع انتشار این آهنگ را صادر کرد.
آخرین آلبوم «رولا سعد» خواننده زن لبنانی به زودی در عربستان منتشر می‌شود اما یکی از آهنگ‌های این آلبوم با عنوان «Bisbitlalo» حاوی واژه‌ای است که از سوی مقامات سعودی خلاف شرع شناخته شده است.
براساس این گزارش در این آهنگ خواننده لبنانی از واژه «بوسه» (Kiss) استفاده کرده که از نگاه سعودی‌ها مغایر با شرع است.
نکته قابل ذکر اینکه سایر قطعات آلبوم این خواننده توجه مقامات سعودی را به خود جلب نکرده و اجازه انتشار این آلبوم در حالی در عربستان صادر می‌شود که رولا سعد عموماً در تصاویر و آهنگ‌های خود با پوششی نامناسب ظاهر شده است.
 
به گفته کریم ابی یاقی، مدیر برنامه رولا، آلبوم جدید این خواننده ماه آوریل توسط شرکت تولید موسیقی «روتانا» در کشورهای مختلف عربی منتشر می‌شود.
رولا یوسف سعد متولد سال 1972 در لبنان است. او ابتدا به عنوان یک مدل وارد عرصه موسیقی شد و بعد از مدتی به خاطر اهنگ " یانا یانا " معروف شد. آهنگی که یکی از موفق ترین آهنگ‌های سال 2006 لقب گرفت. این اهنگ رولا سعد را در آن سال به بهترین خواننده زن یکه تازعرصه موسیقی عرب تبدیل کرد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر