خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جدید ترین اخبار فوتبال ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1388

نتایج بازیهای سری ا ایتالیا


نتایج بازیهای لیگ انگلیس


باشگاه های انگلیسی به دنبال فان نیستلروی


نتایج بازیهای سری ا ایتالیا


کیوو ٠- ١ میلان

اینتر ٢-٢ پالرمو

لاتزیو ۴-٢ رم


نتایج بازیهای لیگ انگلیسلیورپول ۴-٠ بلکبرن

چلسی ۴-٣ بولتون

ویگان ١-۴ ارسنال

ساندرلند ١-٢ منچسترباشگاه های انگلیسی به دنبال فان نیستلروی


هافبک تهاجمی آرسنال لندن گفت: اگر ونگر از تیم برود؛ من نیز جدا خواهم شد.

به گزارش یوفا سسک فابرگاس گفت: مشکلی برای ادامه حضور در لندن ندارم؛ اما اگر قرار باشد آرسن ونگر در آرسنال نماند دیگر بهانه ای برای ماندن در این تیم نیست.

وی افزود: این تیم هویتی ندارد و همه بازیکنانش خارجی هستند و حتی خود هواداران هم نمی دانند چرا تیمشان را تشویق می کنند. تنها دلیل تعصب ما به این تیم افکار ناب آرسن ونگر است که اگر او هم نباشد دیگر در این تیم نمی مانم.

وی خاطر نشان ساخت: رئال مادرید تیم بعدی من است و با فلورنتینو پرس مذاکراتی داشته ام که در صورت به نتیجه رسیدن باعث انتقال قطعی من خواهد شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر