خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اولین عکس‌های «آل» با حضور متفاوت «مصطفی زمانی» - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1388

«علی معلم» تهیه‌کننده پروژه سینمایی «آل» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به روند تولید آن گفت: فیلمبرداری آن چهاردهم فروردین در ایروان ارمنستان آغاز شده و همچنان در حال پیشروی است. تاکنون بیشتر فضاهای خارجی فیلم کار شده است و پس از آن صحنه‌های داخلی فیلمبرداری می‌شود.
وی افزود: صحنه‌های داخلی فیلم نیازمند فضای خاصی است به همین دلیل باید به دکورسازی لازم انجام می‌شد که اکنون گروه طراح صحنه مشغول ساخت و ساز دکورهای داخلی هستند.
معلم درباره بازیگرانی که به این پروژه افزوده می‌شوند، گفت: بازیگران ایرانی را مصطفی زمانی، همایون ارشادی، آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده تشکیل می‌دهند و یکی دو نقش افتخاری با حضور بازیگران شناخته شده سینما بعدا به این گروه اضافه می‌شود.
وی با اشاره به فیلمبرداری خاص این پروژه گفت: این فیلم با دوربین 535 فیلمبرداری می‌شود و از آنجایی که جنس فیلم به فضاسازی ساختی نیاز دارد و از حساسیت‌های خاصی برخوردار است جلوه‌های ویژه موردنیاز خود را می‌طلبد و از آن جهت چند متخصص جلوه‌های ویژه از کشور ارمنستان این مسئولیت را به عهده دارد.
«آل» داستان زن و شوهری است که برای یک سفر کاری به ایروان می‌روند و با حوادث عجیبی روبرو می‌شوند.
عوامل دیگر این فیلم عبارتنداز:
تهیه‌کننده: علی معلم، کارگردان: بهرام بهرامیان، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، صدابردار: فرخ فدایی، طراح صحنه: رضا حاجی‌درویش، طراح لباس: شاه‌حسینی، طراح چهره‌پردازی: سودابه خسروی، بازیگران ایرانی: مصطفی زمانی، همایون ارشادی، آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده.
اسامی عوامل ارمنی فیلم به زودی اعلام خواهد شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر