خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سیب زمینی های خبرساز - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1388

http://lh3.ggpht.com/_NNjDk8r3dRo/RgFo5YuQUJI/AAAAAAAABcQ/dm75e5_R6W4/P1050980.JPG

یکی از خبرنگاران روزنامه کیهان پرسش هایی را از انتقادکنندگان طرح توزیع رایگان سیب زمینی در کشور مطرح کرد.

به گزارش تقی دژاکام نویسنده وبلاگ "آب و آتش" در تازه ترین پست وبلاگ خود در اینباره از منتقدان این اقدام پرسید: سوال سوم من از کسانی است که این روزها بحث "توزیع سیب زمینی" رایگان یا ارزان را از طرف دولت یا وزارتخانه هایی چون آموزش و پرورش را مطرح می کنند و مدعی می شوند که این کار ، توهین آمیز است . سوال این است که اگر دولت در امسال که سیب زمینی به حد شگفت آوری فراوان شده بود و میزان تولید آن توسط کشاورزان محترم افزایش زیادی یافته بود به جای آنکه دسترنج آنها را بخرد و بین کارمندان و کارگران توزیع کند ، این کار را نمی کرد و محصولات مزبور روی دست کشاورزان زحمتکش می ماند و خراب می شد و از بین می رفت ، همین منتقدان محترم از دولت انتقاد نمی کردند که دولت مدعی حمایت از محرومان و مستضعفان چرا در این زمینه کوتاهی کرده و از خرید محصولات آنها و توزیع ارزان سیب زمینی ها بین مردم اقدامی به عمل نیاورده است ؟

وی در پایان آورده است: کشاورزانی که در نوروز امسال در بین مسیر مسافران ، هر گونی سیب زمینی را 100 تومان ( آری 100 تومان) می فروختند آیا با این کار ، خشنود شده اند یا ناراضی ؟ مردم چه ؟ مردم با دریافت رایگان یا بسیار ارزان سیب زمینی ها خوشحال شدند یا اگر می شنیدند این محصولات نابود شده و هدر رفته است خوشحالتر ؟!

گفتنی است تاکنون مقدار بسیاری سیب‌زمینی به صورت رایگان در نقاط گوناگون کشور، میان مردم توزیع شده و هنوز هیچ مقام مسئولی درباره علت این موضوع توضیحی نداده است.

این در حالی است که برداشت دریافت‌کنندگان این سیب زمینی ها و سایر مردم از این اقدام، جلب توجه مردم و خوش‌بین کردن آنها نسبت به مسئولان اجرایی بوده است.

در این خصوص اخیرا یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری، در مصاحبه مطبوعاتی خود، با اشاره به پرهیز ستاد وی از تبلیغات نادرست اظهار داشت: ما سیب‌زمینی برای توزیع رایگان میان مردم و جلب آرای آنها نداریم.تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ ۱۳۸۸/۱/۲۲
منبع: شفاف

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر