خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اولین عکس‌ها از مصطفی زمانی و آناهیتا نعمتی در فیلم «آل» - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1388
فیلمبرداری با وسواس ادامه دارد؛
اولین عکس‌ها از مصطفی زمانی و آناهیتا نعمتی در فیلم «آل»

سینمای ما - تهیه‌کننده فیلم سینمایی "آل" از پایان فیلمبرداری این پروژه تا اواخر اردیبهشت و اکران فیلم در نیمه دوم سال خبر داد.
علی معلم در این باره به خبرنگار مهر گفت: تاکنون 10 درصد از فیلم "آل" به کارگردانی بهرام بهرامیان در ارمنستان فیلمبرداری شده و هم اکنون گروه مشغول گرفتن ادامه صحنه‌ها هستند. سعی داریم بیشتر سکانس‌های فیلم را در همین کشور فیلمبرداری کنیم. "آل" به لحاظ موضوع به یک لوکیشن داخلی خاص نیاز دارد که متاسفانه پیدا کردن آن بسیار سخت است.

وی افزود: در سینمای ایران سابقه چنین دقت نظر در گرفتن سکانس‌های فیلم وجود ندارد، به همین دلیل فیلمبرداری با زمان بیشتری انجام می‌شود. این فیلم به لحاظ نورپردازی و حرکتی کاری سختی در سینمای ایران به شمار می‌رود و به دقت زیاد نیاز دارد.

معلم درباره انتخاب ارمنستان به عنوان لوکیشن فیلمبرداری گفت: ما قصد داشتیم برای "آل" از یک فضای تازه و بکر استفاده کنیم که نمونه آن را کمتر در سینما یا تلویزیون دیده‌ایم و مخاطب نیز دچار تکرار نشود. البته ارمنستان صنعت سینمای فعال ندارد و بردن امکانات برای فیلمبرداری کار ما را سخت می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: من برای مراحل پیش‌تولید این فیلم از هفتم فروردین به همراه گروه در کشور ارمنستان بودم و بعد از کلید خوردن به ایران برگشتم، اما اواخر هفته برای بررسی شرایط کار دوباره برمی‌گردم. فکر می‌کنم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته فیلمبرداری تا اواخر اردیبهشت به پایان برسد و بتوانیم فیلم را نیمه دوم سال اکران عمومی کنیم.

فیلمنامه "آل" را بهرام عظیمی نوشته و امیر پوریا آن را بازنویسی کرده است و فیلم داستان زن و شوهری جوان است که در یک سفر کاری دچار دردسر می‌شوند.

مصطفی زمانی، همایون ارشادی، آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده در "آل" بازی می‌کنند و دیگر عوامل تولید عبارتند از مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، صدابردار: فرخ فدایی، طراح صحنه: رضا حاجی‌درویش، طراح لباس: شاه‌حسینی، طراح چهره‌پردازی: سودابه خسروی
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر