خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
یک سگ عضو جدید خانواده اوباما شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1388

روزنامه آمریکایی "واشنگتن پست " امروز یکشنبه در گزارشی با اشاره به افزوده شدن یک عضو جدید به خانواده باراک اوباما نوشت که رئیس جمهور آمریکا در نهایت سگی را به دخترانش پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 قول داده بود را به آنها تحویل داد.واشنگتن پست افزود که هنوز اطلاعات کاملتری از این توله سگ 6 ماهه پرتقالی منتشر نشده است.

این روزنامه آمریکایی نوشت که دختران باراک اوباما این عضو جدید خانواده را "بو " نامیدند.

بر اساس این گزارش این توله سگ را "ادوارد کندی " سناتور دموکرات ایالت ماساچوست و دوست نزدیک خانواده اوباما به دختران رئیس جمهور آمریکا هدیه کرده است .

اوباما پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2008 از قصد خود برای اهدای این توله سگ به دخترانش خبر داده بود اما به دلیل حساس بودن موضوع تا زمان عمل به قولش هیچ سخنی از این سگ به میان نیاورد.

رسانه‌های آمریکا در آن زمان انتخاب سگی مناسب برای ساکنان جدید کاخ سفید را معضلی جدی خوانده بودند. 


http://hendoone.files.wordpress.com/2009/02/portuguese-water-dog.jpg

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر