خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اوباما در مراسم غلطاندن تخم‌مرغ + عکس - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 25 فروردین‌ماه سال 1388

همزمان با بی‌رونقی "عید پاک" مردم آمریکا به دلیل بحران‌های مالی، باراک اوباما مراسم غلطاندن تخم مرغ را با رونق کامل در کاخ سفید برگزار کرد.
به گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز، درحالی که "عید پاک" امسال مردم آمریکا به دلیل بحران گسترده مالی در این کشور با بی‌رونقی مواجه شده، باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا مراسم غلطاندن تخم‌مرغ در کاخ سفید را که از مراسم سنتی عید پاک است، با رونق تبلیغاتی هرچه تمام‌تر برگزار کرد.
در این مراسم، در کنار اقداماتی نظیر پخت‌و‌پز در فضای آزاد و انجام بازی در محوطه کاخ سفید، باراک اوباما برای شرکت‌کنندگان سخنرانی کرد و تاکید نمود که این مراسم با هدف امید دادن به آن‌ها انجام شده است.
ثبت نام برای حضور در این مراسم و خرید بلیت به صورت اینترنتی صورت گرفته بود.
بخشی از خانواده‌های آمریکایی که با بحران اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، علیرغم وعده اوباما برای خروج از این بحران، برای اولین بار مجبور شده‌اند به صرفه‌جویی روی آوردند و حتی بخشی نیز برای اولین بار، زاغه‌نشینی را تجربه کرده‌اند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر