خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ده‌نمکی: در «اخراجی‌های3» نشان می‌دهم به چه کسی باید خندید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1388

مسعود ده‌نمکی با بیان اینکه اگر بگذارند اخراجی‌های 3 را می‌سازیم، گفت: آن موقع تازه دعواها شروع می‌شود چرا که تا امروز به عراقی‌ها می‌خندیدیم و آن موقع نشان خواهم داد که به چه کسی باید خندید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس مسعود ده‌نمکی کارگردان فیلم اخراجی «2» در مراسم پرسش و پاسخی که عصر امروز از سوی انجمن اسلامی دانشجویان شاهد و در جمع دانشجویان این دانشگاه برگزار شده بود، گفت: این برنامه توسط یک‌سری از افراد بسیجی خیلی پاک تهیه شده است؛ ولی من جزو هیچکدام از این سازمان‌ها نیستم.
وی افزود: مخالفان بنده کار را بجایی رسانده‌اند که برای تخریب من به تکذیب واقعه تاریخی هواپیما ربایی که در سال 63 رخ داد، دست می‌زنند.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا فیلم خود را با قیصر مقایسه کرده‌اید؟ گفت: قیصر حتی نتوانست از ناموس خودش دفاع کند ولی قیصرهای ما رفتند و ناموس همه را نجات دادند.
کارگردان فیلم اخراجی‌ها2 افزود: اخراجی‌ها به لحاظ تأثیرش در مخاطب و میزان مخاطب چندین برابر فیلم قیصر بوده است ولی چون من از ‌آن جنس نیستم که آنها می‌خواهند این واقعیات را برنمی‌تابند.
ده‌نمکی در مورد علت استفاده از شعر ایران که از موضع خاصی حکایت می‌کند و اینکه آیا وی تغییر موضع داده‌ است؟ گفت: این سرود علیه یک تفکر استکباری ساخته شده و این شعر در زمان اسارت در اردوگاه 5 تجوید خوانده شده است.
وی در مورد ساخت ادامه فیلم اخراجی‌ها گفت: اگر بگذارند اخراجی‌های 3 را می‌سازیم. آن موقع تازه دعواها شروع می‌شود چرا که تا امروز به عراقی‌ها می‌خندیدیم و آن موقع نشان خواهم داد که به چه کسی باید خندید.
کارگردان فیلم اخراجی‌ها افزود:اخراجی‌های یک فیلمی عرفانی، "2 " حماسی و "3 " که حکایت از زمان حال دارد.
ده‌نمکی در پاسخ به اظهارنظر یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه این فیلم نتوانسته است به خوبی تأثیرگذار باشد، گفت: این حق شماست که اینطور فکر کنید ولی نسل جدید نشان داد مردم حرف‌های اساسی فیلم را به شدت فهمیده‌اند.
وی ادامه داد: شما حق دارید فیلم‌‌های دیگر را دوست داشته باشید و بعضی‌ها هم حق دارند اخراجی‌ها را دوست داشته باشند.
کارگردان اخراجی‌ها2 با بیان اینکه اخراجی‌ها مفهوم دینی را زیرپوستی برای مردم تعبیر می‌کنند، ادامه داد: در اخراجی‌های یک رساله عرفان به معنای واقعی معناسازی شده بود. مجید سوزوکی با گذر از زندان نفس خود به عند ربهم رسید.
وی با بیان اینکه روزی من و مهندس موسوی و سروش با هم بر سر کلاس درس آقای دولابی می‌نشستیم، گفت: ما در همان حال در بیرون با هم دعوا داشتیم و این حکایت از آن دارد که عرفان ما را به جایی می‌برد که در آن دعوا نبود.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر علت سکوت روحانی موجود در فیلم در مقابل هواپیما ربا گفت: مرا با قشر روحانی درنیندازید.
کارگردان فیلم اخراجی‌ها2 در پایان سخنان خود پرمضمون‌ترین سکانس این فیلم را سکانسی دانست که حاجی گفت همه ما باید متحد و در یک جبهه و در مقابل یک دشمن حرکت کنیم.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر