خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فال روزانه - پنج شنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۳۸۸ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1388

متولدین فروردین: امروز ماه در برج کماندار کامل است. امروز به شما در مورد کارهای قانونی و تحصیلات عالیه پیشنهادی میشود که شاید مجبور شوید بر خلاف ایده خود، خود را با ایده های فردی دیگر وفق دهید و این کار به نفع شما خواهد بود.

متولدین اردیبهشت: اگر چیزی را از دیگران مخفی کرده اید اکنون به آنها بگویی زیرا آنها شما را میبخشند و فراموش میکنند. مشکلی در پیشرو دارید که تاثیری طولانی بر شغلتان میگذارد و به کمک و حمایت خانواده، دوستان و همکاران نیاز دارید

متولدین خرداد: لازم نیست در سکوت رنج بکشید. اکنون حق دارید از خودتان دفاع کنید و از فرصتهای پیش آمده بهترین استفاده را ببرید. هر استعداد و توانایی که از بدو تولد داشته اید، میتواند وسیله ای باشد برای لذت بردن از زندگی، در چند روز آینده فرصتی دارید تا به طور کامل از آنها بهره ببرید.

متولدین تیر: اگر وقت آزاد داشته باشید میتوانید از یک سرگرمی مورد علاقه تان لذت ببرید. شاید یکی از دوستان را مجبور کنید با شما همیاری کند. فردی مشتاق هستید و رفتار خوبی دارید که البته آشکارا این رفتار مشاهده میشود و باعث تحسین دیگران میگردد. سعی کنید از انرژی بی حد و حسابتان گاهی استفاده کنید، وگرنه امشب از شدت خستگی بیمار خواهید شد.

متولدین مرداد: ستاره ها میگویند کارهای زیادی است که شما امروز میخواهید انجام دهید و این انرژی را دارید که از آغاز تا پایان کار را ببینید. گرچه این مساله به آن معنی نیست که بیش از آن چه میتوانید به راحتی انجام دهید، مسئولیت بپذیرید چرا که به زودی خسته شده و اشتیاقتان به این کارها را از دست میدهید.

متولدین شهریور: شاید به متغیر بودن احساساتتان عادت کرده باشید اما شما هم از احساسی بودن فوق العاده تعجب میکنید و به دلایلی نمیتوانید احساساتتان را بیان کنید. همه درگیر مسائل خصوصی خودشان هستند و هیچکس وقت ندارد به حرفهای شما گوش کند.

متولدین مهر: اگر چه شما نمیخواهید سرتان را از دست داده و یا به ریسکهای بزرگ ناشیانه دست بزنید، در هر حال از تجربه کردن لذت میبرید. اما نباید فراموش کنید که کارها را مانند ماهیتابه ای روی شعله آتش رها نکنید و آنوقت انتظار نتیجه ای عالی داشت.

متولدین آبان: اگر ناراحت هستید که دیروز کارها را خراب انجام داده اید اکنون زمان آن رسیده که عذرخواهی کنید. شما میتوانید از صمیم قلبتان عذرخواهی کنید زیرا از احساسات تان به خوبی باخبر هستید. از اینکه زمان زیادی را تنها و بدون یار بوده اید خسته هستید و اکنون تمایل دارید وقتتان را با افرادی بگذرانید که برایتان مهم هستند.

متولدین آذر: طبیعت فیلسوفانه شما به دیگران این احساس را میدهد که شما سرچشمه همه علوم هستند. یک شخص خاص مرموز در خانه شما را میکوبد و تقاضای کمک میکند. شما دو راه در پیش دارید، یکی این که حقیقت را به او بگویید و دیگر اینکه آن چیزی را که او را شاد میکند، و نه حقیقت را، به او بگویید.

متولدین دی: دوست عزیز! به نظر میرسد امروز یکی از آن روزهایی است که همه دنیا دیوانه هستند. در هر صورت شما نمیتوانید دیگران را کنترل کنید. اما خودتان را میتوانید اگر کنترل خود را از دست دادید و نزدیک بود دعوا راه اندازید، لطفا از یک تا ده بشمارید.

متولدین بهمن:
ستارگان امروز شما را به خوشگذرانی تشویق میکنند اما بطور غریزی فعالیتهایی که به آنها عادت کرده اید و ذاتی هستند را انتخاب نکنید. فعالیتهای جدیدی را تجربه و امتحان کنید به ویژه فعالیتی که شما را وادار میکند که فکر کنید و یا به شما کمک میکند تا از دیدگاه دیگری به دنیا بنگرید. اگر امشب بیرون بروید صحبت با شخصی که فرهنگ شغل و موقعیت اجتماعی متفاوتی دارد شما را به فکر وادار میکند.

متولدین اسفند:
فرصتهای بسیاری وجود دارد اما شما باید با صبر بهترین آنها را انتخاب کنید. بی تردید کاری که آسانتر و عملیتر باشد مورد تایید است با این اوصاف از خطر و موانع نباید هراسید.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر