خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حکم اخراج برای ‌نجات جان قورباغه - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 29 فروردین‌ماه سال 1388

به گزارش خبرگزاری آلمان، این راننده اتوبوس  زن که کریستینا پومرل و 48 سال سن دارد، به جای له کردن این قورباغه که در وسط خیابان سرگردان بود، اتوبوس خود را متوقف کرد تا جان این حیوان را نجات دهد.

این حادثه برای برخی از مسافران که از تاخیر 20 دقیقه ای اتوبوس شهری عصبانی بودند،خوشایند نبود و با شکایت آنها چند روز بعد این راننده رئوف و دلرحم حکم تعلیق از کار خود را دریافت کرد.

شرکت اتوبوس رانی که این راننده زن در آن کار می کند مدعی است علت اصلی اخراج خانم پومرل ماجرای قورباغه نیست و مسافران زیادی نیز پیش از این از او شکایت کرده بودند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر