خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دمپایی لا انگشتی نپوشید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 29 فروردین‌ماه سال 1388

پزشکان هشدار دادند: پوشیدن دمپایی‌های لاانگشتی و کفش صندل می‌تواند باعث التهاب تاندون‌ها شود.

یک متخصص ارتوپد در آمریکا تاکید کرد: با نزدیک شدن به فصل تابستان تمایل به پوشیدن کفش‌های باز و دمپایی لا انگشتی بیشتر می‌شود، اما باید نسبت به استفاده از این دمپایی هشدار داد؛ چرا که پوشیدن آنها مخصوصا برای مدت طولانی، ‌باعث التهاب تاندون‌ها و مشکلات دیگر می‌شود.

دکتر تزوی بار  دیوید متخصص بیمارستان یورک  پریس بیتاریان در نیویورک تصریح کرد: سازگار شدن پاها با دمپایی لا انگشتی یا صندل فشار زیاد و مشکل‌سازی به ماهیچه ساق پا وارد می‌کند. چون پاها در این شرایط تلاش می‌کنند که تعادل فرد را در هنگام راه رفتن با صندل حفظ کنند.

این متخصص ارتوپد تاکید کرد: بهترین راه‌حل آن است که این انتقال از کفش بسته به صندل یا دمپایی به تدریج صورت گیرد تا ماهیچه‌های ساق پا بتوانند خود را با وضعیت جدید سازگار کنند و به‌این ترتیب می‌توان از بروز درد  یا التهاب تاندون‌ها در ساق پا پیشگیری کرد.

دکتر بار  دیوید افزود: ورزش دادن پا و تمرین کشیدگی پیش از استفاده از این نوع کفش‌ها ضروری است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر