خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
استفاده از اینترنت ارزان‌‌تر می‌شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 29 فروردین‌ماه سال 1388

ظهوری‌فرد مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت که وظیفه مدیریت پهنای باند کشور را دارد، در اولین روزهای استقلال این شرکت از مخابرات ایران وعده ارزان‌ شدن اینترنت را داده است.

به گزارش «جام‌جم» مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت به خبرنگاران گفت: در سال جدید تلاش می‌کنیم ظرفیت ارتباطی کشورمان را از هر یک از نقاط بین‌‌المللی فالکون ، جاسک فجیره ، ایران کویت و ایران ترکیه توسعه دهیم.

وی که درخصوص برنامه‌های این شرکت برای توسعه  اینترنت در سال 88 سخن می‌گفت، با اعلام این مطلب افزود: توسعه ظرفیت ارتباطات بین‌‌الملل با کشورهای همسایه، از اولویت‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 88 است ، بخصوص که شبکه ما به اندازه کافی توسعه یافته است و به این ترتیب می‌توانیم تبادل لینک‌های ارتباطی را با کشورهای همسایه توسعه بدهیم که بخشی از این ظرفیت، شامل ترانزیت و تبادل پهنای باند خواهد بود.

وی درباره بهای این ارتباط نیز گفت: در سال‌جاری سعی می‌کنیم در رابطه با قیمت اینترنت، تجدیدنظر کنیم و تا جایی که امکان دارد، قیمت لینک‌ها و شبکه اینترنت را کاهش دهیم.

ظهوری‌فرد، درخصوص افزایش شمار درگاه‌های بین‌الملل کشورمان، گفت: ارتباطات بین‌الملل و پهنای باند اینترنت کشورمان، هم‌اکنون از 8 درگاه بین‌المللی که 4 درگاه در شمال و 4 درگاه نیز از مسیر دریایی در جنوب، تامین و علاوه بر این به صورت محدود از ماهواره نیز استفاده می‌شود که به نظر می‌رسد این تعداد درگاه ارتباطی کافی باشد، در حالی که در گذشته ارتباطات بین‌‌الملل کشور تنها از یک مسیر دریایی در جنوب تامین می‌شد.

از سوی دیگر می‌بینیم در غرب و شرق میهن‌مان، کشورهایی هستند که شرایط و امکاناتشان در سطحی است که امکان استفاده به عنوان درگاه بین‌المللی وجود دارد و در حال حاضر فقط امکانات ارتباطی آنها از سوی ایران تامین می‌شود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر