خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آلبوم «88» بنیامین، هم‌زمان با ایران در خارج از کشور منتشر می‌شو - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 31 فروردین‌ماه سال 1388

محسن رجب‌پور مدیر شرکت هنری ترانه شرقی که هم اکنون برای بازدید از مراکز فرهنگی و دانشگاهی در آمریکا به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: این اثر که محصول مشترک شرکت ترانه شرقی و آوای نکیساست، با مجوز وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، هفته آینده در بازار موسیقی منتشر خواهد شد.
وی افزود: این آلبوم که اولین اثر بنیامین بعد از حدود سه سال و نیم است شامل 17 قطعه متنوع است.
مدیر شرکت ترانه شرقی با اشاره به نحوه انتشار این اثر بیان داشت:این آلبوم با عنوان اولین اثر فارسی‌زبان هم‌زمان در ایران و سراسر دنیا برای ایرانیان مقیم کشورهای دیگر از طریق یک کمپانی آمریکایی منتشر خواهد شد.
رجب‌پور ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده این کمپانی آمریکا که وظیفه انتشار این آلبوم را در دنیا بر عهده دارد ، تلاش می‌کند این اثر را برای فروش بر روی یکی از سایت‌های معتبر موسیقی قرار دهد تا همه علاقمندان که دسترسی به فروشگاه‌های ایرانی ندارند، بتوانند در هر جای دنیا آن را تهیه نمایند.
وی درباره نحوه انتشار این آلبوم در ایران بیان داشت:آلبوم «88» به صورت کاست،سی‌دی به همراه یک پاکت مقوایی و یک بسته فرهنگی که شامل پوستر از عکس خواننده و دفترچه است ، در ایران منتشر می‌گردد.
رجب پور در خاتمه خاطر نشان کرد: با صرف هزینه بسیار هماهنگی‌های زیادی را برای خرید سی دی اصل انجام داده‌ایم.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر