خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اوباما با خاطرات پدر به تهران می‌آید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 31 فروردین‌ماه سال 1388

ه گزارش ایسنا ، «هگل و لیبرالیسم» شامل مجموعه‌ای از مقالات بزرگ‌ترین مفسران اندیشه‌ سیاسی هگل با ترجمه‌ گروهی زیر ‌نظر جواد طباطبایی منتشر خواهد شد.

این کتاب که قریب به 10 مقاله از بزرگ‌ترین مفسران اندیشه‌ سیاسی هگل را شامل می‌شود، با همت گروهی از مترجمان از سوی مؤسسه خدمات پژوهشی خط ممتد اندیشه با مدیریت حسین شیخ‌الاسلامی به چاپ خواهد رسید.از این مجموعه، چهار جلد با موضوعیت «هگل» در دست ترجمه است.

این مؤسسه بنا دارد کتاب «خاطرات پدرم» نوشته باراک اوباما را که شرح حال سال‌های کودکی رئیس‌جمهور تازه‌ی آمریکاست، با ترجمه‌ گروهی از مترجمان راهی بازار کند.

این اثر برای اولین‌بار در سال 1995 منتشر شده و چندی پیش، جایزه‌ بهترین اثر شرح حال را از جوایز کتاب بریتانیا معروف به اسکار دنیای کتاب به خود اختصاص داده است.

مؤسسه‌ خدمات پژوهشی خط ممتد اندیشه تصمیم دارد به زودی نشستی را برای معرفی این کتاب برگزار کند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر