خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
همسر اوباما سوژه ساخت یک انیمشن می شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 31 فروردین‌ماه سال 1388

شرکت آمریکایی انیمیشن سازی والت دیزنی در یک اقدام جالب توجه دست به ساختن داستان زندگی یک پرنسس زده‌است در حالیکه این داستان با دیگر تولیدات قبلی این شرکت تفاوت فاحشی دارد. بر خلاف داستان‌هایی که توسط والت دیسنی ساخته می‌شد و فضایی رمانتیک، فانتزی و تاریخی داشته‌اشت، این داستان در مورد زندگی یک پرنسس است که در زمان حال رخ می‌دهد و فضایی کاملاً‌ مدرن و امروزی دارد.


تریشیا رز مدرس رشته فرهنگ عامه و مطالعات آمریکایی _ آفریقایی در دانشگاه "براون" آمریکا در این خصوص گفت: اگر این چهره با این گونه ریخت شناسی گسترش یابد ما تا 30 یا 40 سال آینده شاهد تجدید و تکرار این‌گونه تیپ‌سازی‌ها خواهیم بود.

بنابراین گزارش داستان پرنسس و قورباغه در ماه نوامبر اکران می شود. این انیمیشن داستان زندگی یک ملکه سیاه پوست زیبا به نام تیانا از ایالت نیواورلئان است. تیانا اولین ملکه سیاه پوست شرکت والت دیسنی است. ظهور تیانا همراه با حضور میشل اوباما به عنوان اولین زن آمریکا و دخترانش ساشا و مالیا در کاخ سفید صورت گرفته است.

"کوری موری" مدیر تبلیغات مجله اسانس گفت: این فیلم حامل پیام بزرگی است، که می‌گوید تعادل در زندگی بسیار مهم است و برای شادی در زندگی زنان هم نیاز به عشق و هم مشغله و کار دارند.

وی در ادامه افزود: او اولین پرنسس مدرن آمریکایی است که توسط شرکت دیزنی ساخته شده و با تاکید به سیاه‌پوست بودنش پیام بزرگی در بر دارد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر