خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بیانیه مایلی کهن برعلیه باشگاه استقلال و قلعه نویی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388

بیانیه مایلی کهن برعلیه باشگاه استقلال و قلعه نویی با ادبیاتی بسیار غیر منتظره


http://aftab.ir/articles/sport/football/images/5c2cdb74530e35fd6e01f4f65d2276cb.jpg


محمد مایلی کهن سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی تیم فوتبال سایپا در بیانیه ای که حاوی الفاظ عجیب و دور از ذهن و شان یک فعال ورزشی و مدعی دینداری است غیر مستقیم به اظهارات امیر قلعه نویی و باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش البرز متن کامل این بیانیه که خبرگزاری ها آن را منتشر کردند به این شرح است:

"بسمه‌تعالی

مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناثواب و عوام فریبی دست بردارند.بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.
محمد مایلی کهن"گزارش البرز حاکی است اختلاط بحثهایی مانند عزت و ذلت و به کار بردن کلمات سخیفی مانند کوتوله ، گنده باقالی! گروهبان قندلی و ... نه تنها در شان یک مربی فوتبال نیست بلکه باعث بدبینی عامه مردم و نیز سوء استفاده فرصت طلبان برای سیاه نمایی علیه جامعه متدینین خواهد شد که متاسفانه برخی ادعای آن را با خود یدک میکشند!


مایلی کهن درباره اعتراض به داور و اخراج شدنش از بازی اظهار داشت: به داوری نمی‌پردازم اما به یک سخن از امام خمینی‌(ره) بسنده می‌کنم که گفتند: عالم شدن چه آسان آدم شدن چه مشکل، من هم می‌گویم مربی شدن چه آسان، آدم شدن چه مشکل، من باید برای آدم شدن خیلی تلاش کنم و خودم را به سمت آدمیت نزدیک کنم. نباید در آن صحنه اعتراض می‌کردم اما طبیعی بود که عصبی شدم. باید بیشتر تمرین کنم تا در بدترین شرایط خودم را کنترل کنم .

شاید بهتر می بود محمد مایلی کهن که سابقه ممنوع المصاحبه شدن به حکم دادگاه را نیز در کارنامه خود دارد از مجرای مربوط اقدام به واکنش به این ادعاهای امیر قلعه نویی میکرد تا جامعه درگیر بحث حاشیه ای ورزش نشود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر