خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اشتباه شبکه 3 منجر به ایجاد مزاحمت برای یک خانواده شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388

اشتباه شبکه سه در درج شماره تلفن تماس مخاطبان با این شبکه منجر به ایجاد مزاحمت‌های پیاپی برای یک خانواده شده است.


به گزارش خبرنگار فارس، یکی از برنامه‌های شبکه سه سیما که از محتوای مشاوره‌ای برخوردار است، اقدام به زیرنویس کردن شماره تلفن این برنامه برای ارتباط مخاطبان کرده است که اعلام اشتباه این شماره منجر به ایجاد مشکلاتی برای صاحبان این شماره شده است.
بنابر این گزارش، یکی از اعضاء این خانواده در تماسی که با خبرگزاری فارس داشت، ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: پس از این اشتباه شبکه سه سیما که مدام در حال تکرار شدن است، آسایش از خانواده ما سلب شده و تلفن منزل مدام در حال زنگ زدن است. آن سوی خط نیز همه افرادی هستند که برای حال مشکلشان تماس می‌گیرند و بعد از اینکه متوجه اشتباه بودن شماره تلفن می‌شوند، احساس می‌کنند تلویزیون به آنها دروغ گفته و شماره سرکاری به آنها داده است.
این شهروند تهرانی گفت: برخی از تماس گیرندگان نیز باور نمی‌کنند که شماره اشتباه است و در برخی موارد نیز اصرار می‌کنند تا مشکلشان را با ما در میان بگذارند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر