خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فال امروز شما:سه شنبه اول اردیبهشت ماه 1388 - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388

متولدین فروردین
با وجود ماه در قسمتی از چارتتان که حاکم بر انگشتان اراده واختیارات شماست تعیین شده است که زد و خوردی بین شما و اشخاصی مهم صورت می گیرد آنها ممکن است بسیار رئیس مابانه رفتار کنند و دائماً دستور صادر کنند یا شاید به این امر معترض شوید که شغلتان زندگی خصوصی تان را معلق نگه داشته است. سعی کنید صبور باشید.

 
متولدین اردیبهشت

ستارگان می گویند که امروز شما در حالتی از صلح و عشق به سر میبرید می خواهید از همراهی کسانیکه به شمانزدیکترند لذت ببریدو از این شانس که می توانید نشان دهید که در این حالت چه قدر می توانید رمانتیک باشید لذت خواهید برد یک دوست صمیمی به شما اعتماد کرده و مطالبی را می گوید که امیدوار است شما آنها را بازگو نکنید گرچه که آنها می دانند، می توانند به شما اعتماد کنند.


متولدین خرداد

امروز ستارگان قویاً بیانگر یک ارتباط قوی بین شما و یکی از افراد زندگی تان می باشند تصور می شود که شما می توانید ذهن یکدیگر را به سادگی یک کتاب بخوانیددر حال حاضر شما احساس می کنید که این زمانیکه با هم هستید قدرتمندتر از زمانی می باشید که از یکدیگر جدائید این امر منجر به تحریک عواطفی می شود که توان فکری شما را تغذیه می کنند. اگر چه شما عازم ملاقات هستید این افکار ممکن است شما را شگفت زده سازند.


متولدین تیر

تصویر سیاره ها امروز کمی گرفته به نظر می رسد و شما احساس غمگینی می کنید همچنین احساس تنهایی و غفلت می کنید و این را دوست ندارید چرا این گونه است؟ ممکن است شخصی که عزیز دل شماست به کار دیگری مشغول بوده وشما احساس می کنید که آنطور که باید، شما را مورد توجه قرار نداده است سعی کنید حواس خود را از این افکار پرت کنید به غیر این صورت در لاک خود فرو می روید و این امر باعث می شود که بیشتر از همیشه احساس بدی داشته باشید.


متولدین مرداد

بخش مربوط به کار شما امروز مشخص تر است می خواهید که یک سر و صدای حسابی براه بیاندازید و توجه همه را به خود جلب کنیدآرزوهای شما شدیداً مورد اتهام قرار گرفته اند وقتی که می توانید در وسط صحنه خود را نشان دهید روی صندلی عقب جای گرفتن شما را راضی نخواهد کرد شما یک شتاره متولد شده اید ولی این به آن معنی نیست که قدرت خود را در قلمرو مردم دیگر، به نمایش بگذارید و یا به آنها دستور بدهید!

متولدین شهریور
امروز شما در حالتی بسیار دراماتیک هستید و مایلید که از یک تپه کوچک یک کوه بسازید اگر با خودتان صادق باشید تصدیق می کنید که شما راجع به مطلبی در حال غلیان هستید و به دنبال راه چارهای برای خلاصی از آن می باشید زندگی بسیار ساده تر است اگر کمی خونسردی و آرامش خود را حفظ کرده و هر مسئله کوچک را تبدیل به یک حادثه بزرگ نکنید.با این وصف، شما راجع به مسئله مالی همیشه جوش می آورید.


متولدین مهر

امروز شما دیدی بسیار نفوذ کننده و تحلیل گر نسبت به نحوه اتفاقات و چیزهایی که وجود دارند، دارید پس آنها را به دید تصورات احمقانه و یا صرفاً یک فکر از خود نرانید در حال حاضر شما بطور عمق بهاتفاقات نگاه کنید تا دریابید که چه می گذرد و اطلاعات بسیار پرارزشی را خواهید یافت.اگر به تازگی درگیر رمز یا معمایی شده اید پس از مدت های مدیدی می توانید آن را دریابید و دقیقاً متوجه شوید که در چه موقعیی هستید!


متولدین آبان

امروز مراقب خود باشید چرا که میزان انرژی تان کم است و خیلی زود احساس خستگی خواهید کرد. به نظر می رسد چیزی در فکر شماست که به هیچ وجه کمکی برای بهبود شرایط حاضر نمی باشد حتی ممکن است با ذهن خود، انرژی منفی به موضوع بدهید این امر به شما کمک می کند که با کسیکه قبلاً به او متمایلید یا کسی که خالصانه مشتاق کمک به شما است مشورت کنید.


متولدین آذر

یکبار دیگر سختی به شما روی می آورد و شما احساس تنش می کنید در حال حاضر، طاقت کمی دارید و طولی نمی کشد که به کلی آن را از دست می دهید حتی اگر معمولاً صدای پار کردنتان بدتر از گاز گرفتنتان می باشد تهدیدتان بدتر از عملکردتان است امروز کاملاً خشمگین به نظر می رسید و باعث می شوید که دیگران حالت تدافعی به خود بگیرند سعی کنید که آرام بگیرید در غیر این صورت در یک چشم به هم زدن همه چیز از دست شما خارج خواهد شد.


متولدین دی

پس از فضای پرتنش دیروز بسیار مایلید که اوضاع را آرام تر کنید و باعث شوید که بقیه نیز احساس بهتری داشته باشند. در حال حاضر شما ترجیح می دهید که مواردی کوچک را بپذیرید تا این که درگیر بحث و جدل شوید شما بسیار بدون غرض هستید اما اجازه ندهید که هر کسی پا در کفش شما بکند چرا که انرژی برای مقابله با آنها را ندارید .می توانید برای آنها پیغامی گمراه کننده بفرستید!


متولدین بهمن

مطالب بیانگر این هستند که اتفاقات دراین لحظه، خاطره بدی را از خود به جای خواهند گذاشت اگر احتمالاً نمی توانید از وقوع کشمکش های تندخویانه اجتناب کنید پس مواظب باشید که به سمت آنها کشیده نشده و وارد آن نشوید این طور به نظر می رسد که نیمی از مشکلات به خاطر این است که می خواستید بیش از حد کارها را انجام دهید و اکنون خستگی آنها دارد خود را نشان می دهد حالا زمان آن فرا رسیده که دست از کار بکشید چرا که هیچ کس نمی تواند بیش از حد توانش کار کند حتی شما!


متولدین اسفند

امروز اتصال محکمی بین شما و همسرتان وجود دارد. که هیچ نیازی به بیان لغات نمی باشد ذهن هایتان در یک مسیر فکر می کنند و درک مستقیم شما از یکدیگر بسیار عمیق می باشد با این وصف تصمیم گیری برای یکدیگر ممکن است بزودی منجر به اختلاف نظر و سوء تفاهم شود پس تا آن جا که ممکن است حقایق را در نظر بگیرید.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر