خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
هوب استیوونس گزینه مربیگری تیم ملی ایران - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1388

خبرگزاری فارس: یک سایت فرانسوی خبر داد مربی هلندی اسبق تیم شالکه آلمان یکی از گزینه های مربیگری تیم ملی فوتبال ایران است.


به گزارش خبرگزاری فارس، سایت نووئلا نوشت: پس از کناره گیری محمد مایلی کهن از مقام سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال این کشور نامزدهای بومی و خارجی را برای هدایت تیم ملی در سه بازی مهم آینده در مسیر جام جهانی 2010 افریقای جنوبی مدنظر قرار داده که یکی از آنها، هوب استیوونس است.
این سایت افزوده است: استعفای مایلی کهن روز سه شنبه به وقوع پیوست. او دو هفته قبل جانشین علی دایی شد اما پس از اوج گیری جدل میان او و مربی تیم استقلال تهران،‌ ترجیح داد از مقام سرمربی تیم ایران کناره گیرد.
این سایت عنوان کرد: ایرانی‌ها چند گزینه داخلی را در کنار مربیان خارجی همچون فیلیپ تروسیه فرانسوی و هوب استیوونس هلندی را مدنظر قرار داده اند. البته به نظر می رسد شانس حضور استیوونس اندک باشد چرا که اخبار حکایت از ادامه فعالیت این مربی در کشور اتریش دارند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر