خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تجاوز 20 ساله پدر به دختر و تولد 8 کودک !! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://www.3noqte.com/main/images/stories/shabanpoor/motefareghe/zendan.jpg

ایسنا: یک پدر کلمبیایی به اتهام تجاوز به دخترش به مدت بیش از 20 سال و داشتن هشت فرزند از او توسط دادگاه عالی این کشور محکوم شد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، بر اساس گزارش پزشکی قانونی کلمبیا، «آرسبیو آلوارز»، 68 ساله به اتهام تجاوز به مدت بیش از 20 سال به دخترش «آلبا نیدیا آلوارز» و داشتن هشت فرزند دختر و پسر از دخترش، توسط دادگاه عالی کلمبیا محکوم شد.
این در حالیست که «آلوارز» 68 ساله در جلسه دادگاهی، خودش را بی‌گناه دانست. اما رسانه‌های محلی کلمبیا این مرد را بر اساس گزارشات رسمی پزشکی قانونی و شهادت دخترش، «هیولای مارتینیک» نامیده و او را محکوم به تجاوز به دخترش کردند.
دختر این مرد هم اکنون 32 ساله است و از پدرش به دلیل تجاوز به وی به دادگاه شکایت کرده و در شکایت خود اعلام کرده که پدرش از زمانی که 9 ساله بوده و پس از مرگ مادرش او را به صورت مداوم مورد تجاوز قرار داده است و او در سن 13 سالگی اولین فرزندش را از پدرش به دنیا آورده است.
با این حال، ماه گذشته در سال جاری میلادی، ‌دادگاه عالی کلمبیا این مرد را به دلیل کهولت سن آزاد کرد، اما او همچنان تحت نظر پلیس منطقه «مارتینیک» که در جنوب‌غرب کلمبیاست قرار دارد.
این تجاوز، پرونده تجاوز 24 ساله پدر اتریشی، «جوزف فریتزل» به دخترش را که ماه گذشته به حبس طولانی مدت محکوم شد، تداعی می‌کند. این مرد اتریشی به اتهام تجاوز به دخترش، داشتن هفت فرزند از او و قتل دو کودک تازه متولد شده‌اش، توسط دادگاه عالی اتریش به حبس محکوم شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر