خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
"گنج قارون" بازسازی می‌ شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 4 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://www.parvande.net/images/Ganje%20Ghaaroon.jpg

سعید تهرانی پس از 44 سال فیلم سینمایی "گنج قارون" را بازسازی می‌کند.
این بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون به خبرنگار مهر گفت: هم ‌اکنون سعید رحمانی فیلمنامه را بازنویسی می‌کند و فکر می‌کنم حدود یکماه دیگر برای گرفتن پروانه ساخت اقدام کنیم و فیلم را تابستان امسال کلید بزنیم. در این فیلم نیز مانند "سربلند" به ایفای نقش می‌پردازم.

تهرانی افزود: "سربلند" در زمان اکران عمومی و حتی در شبکه نمایش خانگی با استقبال روبرو شد. به همین دلیل تصمیم گرفتم کاربعدی خود را به همان سبک و با همان حال و هوا بسازم. بازسازی فیلمهای قدیمی در سینمای جهان رایج است و فکر می‌کنم مخاطب سینمای ایران هم به چنین آثاری نیاز دارد.

وی گفت: این فیلم را هم به خاطر فضایی که دارد به صورت سیاه و سفید می‌سازم و در آن از روشهای گرافیکی جدید استفاده می‌شود.

"گنج قارون" به کارگردانی سیامک یاسمی تولید سال 1344 و داستان مردی ثروتمند با بازی آرمان است که آشنایی با مردی جوان زندگی او را تغییر می‌دهد.

"سربلند" نخستین تجربه کارگردانی سعید تهرانی پارسال اکران شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر