خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
قتل مرد چینی با 27 میخ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1388

به گزارش ایسنا، در گزارش پلیس فدرال استرالیا آمده است که یک مرد 27 ساله چینی به نام «چن آنتونی لیو» به دلیل وجود 27 میخ بلند که به وسیله میخکوب برقی داخل سرش شده، جان خود را از دست داده است.

این در حالیست که جسد این مرد جوان که از مهاجران چینی بوده، اول نوامبر سال گذشته میلادی توسط دو کودک قایقران در رودخانه «جورجس» در جنوب سیدنی یافت شد. جسد مذکور، در یک کیسه پلاستیکی با سیم و طناب بسته شده بود.

«مارک نیوهام» ـ بازرس ارشد پلیس فدرال استرالیا ـ درباره این رویداد نادر یادآور شد: این مرد توسط فرد یا افرادی ربوده شده و سپس او را با استفاده از شلیک مداوم میخکوب برقی به سرش به قتل رسانده‌اند؛ چرا که در عکس X-RAY از جمجمه این مرد مشخص شد که 27 میخ در سر و گردن وی وجود دارد.

مقامات پلیس فدرال استرالیا همچنین اعلام کردند که اطلاعات کامل‌تر پس از بررسی‌های دقیق بر روی جسد این مرد جوان چینی مشخص می‌شود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر