خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
باراک اوبامای قلابی در ورزشگاه فوتبال دستگیر شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1388

یک هوادار تیم فوتبال فلامینگو برزیل که خود را رئیس جمهور امریکا معرفی می‌کرد‌، دستگیر شد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مطبوعات انگلیس،‌ این تماشاگر که از لحاظ فیزیکی هم‌قد باراک اوباما، رئیس جمهور امریکا است و از لحاظ ویژگی های ظاهری شباهت بسیار زیادی به عالی ترین مقام سیاسی ایالات متحده امریکا دارد، ‌هفته گذشته در ورزشگاهی که تیم مورد علاقه اش، فلامینگو ریودوژانیرو برزیل بازی داشت، حضور یافت و باعث هیاهو و جنجال بسیار و انحراف افکار عمومی شد.
باراک اوباما ثانوی که حتی مدل کت و شلوار،‌ کراوات،‌ مو و کفش خود را شبیه رئیس جمهور امریکا برگزیده بود، قبل از حضور در ورزشگاه و تماشای بازی تیمش، با برخی از رسانه های محلی تماس گرفت و وعده حضور رئیس جمهور امریکا را در ورزشگاه داد.
رئیس جمهور قلابی، به این ترتیب در ورزشگاه و در جمع هواداران فلامینگو حضور یافت و توجه نمایندگان رسانه ها را به خود جلب کرد. وی حتی باعث فریب پلیس ریو دو ژانیرو شد.
وقتی خبرنگاران برزیلی به جایگاهی که او در ورزشگاه حضور داشت مراجعه کردند، پس از دقت بسیار متوجه شدند که این خبر صحت نداشته است. این شخص که رینالدو نام دارد، مدعی شد پس از انتخاب باراک اوباما دریافته بسیار به رئیس جمهور امریکا شباهت دارد، لذا برای معروف شدن تصمیم گرفت در حین بازی فلامینگو دست به چنین شوخی بزند. این ماجرا با دستگیری وی از سوی پلیس به اتهام فریب و انحراف افکار عمومی خاتمه یافت.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر