خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کشف یک میلیون دلار هروئین در کلیات سعدی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1388

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از یک پایگاه خبری محلی در آمریکا، یک محموله هروئین با ارزش تقریبی یک میلیون دلار که در دو جلد کلیات سعدی جاسازی شده بود توسط مأمورین گمرک اداره پست آمریکا در ویلمینگتون کشف شد.
برت استورگان از افسران گمرک آمریکا در این باره گفت: این کتاب‌ها در دو جلد نفیس بودند و هیچ کدام صفحه‌ای نداشتند. تنها وزن بالای این کتاب‌ها ما را به شک انداخت.
پس از این جریان بود که افسران گمرک با استفاده از اشعه ایکس این دو کتاب را بازرسی کرده و محموله هروئین موجود در آنها را کشف کردند.
بنا بر ادعای این پایگاه خبری این دو مجلد از تهران و توسط پست DHL فرستاده شده بود و قرار بود به دو مقصد متفاوت در اونتاریو کانادا فرستاده شود.
مجموع این دو محموله حدود هفت و نیم کیلوگرم وزن داشت و با قیمت هر کیلو صد و هفتاد و یک هزار و ششصد دلار ارزش تقریبی این محموله مکشوفه حدود یک میلیون دلار برآورد شده است.
هنوز کسی در این زمینه بازداشت نشده و تحقیق در این مورد ادامه دارد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر