خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
«شجریان» کنار آرامگاه مولانا کنسرت می‌دهد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1388

برنامه‌های مولوی در جهان از استاد محمدرضا شجریان به عنوان میهمان مخصوص دعوت ویژه به عمل آورده‌‌ است.
وی ادامه داد: این دعوت روز گذشته توسط «فروزنده اربابی» تنها عضو ایرانی بنیاد در دفتر استاد شجریان به ایشان اعلام شد و استاد این دعوت را قبول کردند.
رفیعی بیان داشت: علاوه بر دعوت رسمی از استاد آواز ایران در این دیدار از طرف بنیاد مولانا یک مجلد مثنوی شریف به دست‌خط «سلطان ولد» و «حسام الدین چلبی» که در قونیه به چاپ رسیده به استاد تقدیم شد.
مدیر برنامه‌های شجریان در خاتمه با اشاره به حضور گروه شهناز در هفته مولانا اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته استاد شجریان به همراه گروه شهناز 2 شب در هفته مولانا که به مناسبت سالروز تولد این شاعر برگزار می‌شود، در قونیه به روی صحنه خواهند رفت.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر