خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دختر مست انگشت مادرش را کند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1388

به گزارش ایسنا ، «لائورا دانست»، 20 ساله به اتهام ضرب و شتم و قطع یکی از انگشتان دست مادرش حین مستی توسط ماموران پلیس منطقه «لئوبدورف» در آلمان دستگیر شد.

این در حالیست که سخنگوی پلیس منطقه در گفتگو با رسانه‌های دولتی آلمان اعلام کرد که این دختر جوان پس از بازگشت از یک میخانه هنگامی که با اعتراض مادرش مواجه شد ، او را مورد ضرب و شتم قرار داده و در یک اقدام غافلگیرانه انگشت اشاره دست راست او را با دندان کنده است.

علاوه بر این پزشکان معالج این زن 47 ساله یادآور شدند که امکان پیوند انگشت دست این زن وجود ندارد. این دختر جوان توسط دادگاه عالی آلمان به اتهام ضرب و شتم منجر به مجروح شدن و صدمه بدنی به مادرش به هشت ماه حبس و پرداخت 5 هزار دلار جریمه محکوم شد.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر