خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ورود نخستین زن محجبه به کاخ سفید + عکس - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1388

باراک اوباما رئیس جمهور امریکا، دالیا مجاهد زن محجبه مسلمان امریکایی ـ مصری‌الاصل را به عضویت شورای مشورتی مذاهب متشکل از نمایندگانی از 25 طایفه و شخصیت‌های مختلف منصوب کرد.


 به گزارش شبکه تلویزیونی العربیه، محور وظیفه دالیا مجاهد مطلع کردن اوباما از چگونگی تفکر مسلمانان است

دالیا مجاهد در این باره گفت که کار وی در مورد مسائل مربوط به مسلمانان مبتنی بر علم خواهد بود نه اظهارنظر و دفاع از منافع آنان و به اعتقاد او اختلاف بین ملت‌ها و ادیان بیشتر سیاسی است و مسائل اصولی و بنیادی را در بر نمی‌گیرد.


تماشاگران هر 2 ساعت به روز می شود | www.tamashagaran.ir | کلیک کنید


وی معتقد است، گوش دادن به نظرات اکثریت ضروری است زیرا در غیر این صورت افراط‌گراها دستاوردهای خود را افزایش خواهند داد.
العربیه در این گزارش افزود: با اینکه دالیا یک زن محجبه است و موقعیت علمی او بیش از هر چیز دیگر وی را شایسته این منصب کرده است حضور اوباما در کاخ سفید امکان ایجاد تفاهم هر چه بیشتر را فراهم می‌کند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر