خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اظهارات عجیب مایلی کهن درباره قطبی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1388

پارتی قطبی اوباما بود/تاج برای قطبی از تام کروز گفته است/این آقا اسمش بی‌مقدار نجف ‌نژاد است/فیروز کریمی دلقک است

مثل اینکه محمد مایلی‌کهن نمی‌خواهد دست از حواشی و اتفاقاتی کی در فوتبال ایران می‌افتد، بردارد. انگار او خودش تبدیل به یکی از حاشیه‌سازترین و جنجالی‌ترین چهره‌های فوتبال ایران شده است.

به گزارش ایپنا ، سایت ورزشی گل امروز صبح با انتشار اظهارات ناپسند روز گذشته محمد مایلی کهن ، فضای فوتبال ایران را مورد نقر قرار داد.

این سایت معتبر فوتبال در گزارش خبرنگار خود از دیدار روز گذشته صبا و سایپا نوشت : حاجی در آخرین بازی لیگ‌برتر، باز هم چهره عصبانی خود را نشان داد تا و با پرخاش نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد . مایلی‌کهن ابتدا از زمین بازی اخراج شد، خودش دلیل این اخراج را در کنفرانس مطبوعاتی اینگونه بیان می‌کند:«به داور اشاره کردم تا بیاید کنار زمین با او حرف بزنم به او گفتم این آقا محیط مقدس فوتبال را با باغ‌وحش اشتباه گرفته است.

برخورد و لحنش در شان فوتبال ایران نیست. داور گوش نکرد و بحث‌ها و اعتراضات من ادامه دار شد تا داور هر دو ما را اخراج کرد.» گویا فیروز کریمی در این بازی یکی از بازیکنان تیمش را به نام یکی از حیوانات صدا کرد که خشم حاجی‌مایلی‌کهن را برانگیخت.

حقتان است

جالب اینجاست بعد از اتمام بازی درحالی که داور به همراه کمک‌داوران منتظر بود تا بازیکنان از زمین خارج شوند، سیدجلال حسینی به داوران حمله‌ور شد که مایلی‌کهن در مقابل او ایستاد تا دست مدافع سایپایی‌ها به داور نرسید.

این درحالی است که خود حاجی با لحن جالبی به آنها گفت:«لیاقت شما همین کریمی است که با شما همین طور برخورد کند.» کنفرانس مطبوعاتی مایلی‌کهن بعد از صحبت‌های فیروز کریمی جنجالی‌تر شد. او همان ابتدا به سرمربی صبایی‌ها حمله کرد و گفت:«کریمی دلقک است . شما تلویزیونی‌ها هم تبلیغ او را می‌کنید و عکس و تصویر و صحبت‌هایش را پخش می‌کنید. من نام همه را افشا می‌کنم چند نفر دیگر هم در فوتبال ایران هستند که نام آنها را هم افشا خواهم کرد.»

فدراسیون رنگ عوض کرد

جالب اینجاست مایلی‌کهن در مورد فدراسیون و مهدی تاج هم حرف می‌زند:«وقتی تاج با من صحبت می‌کرد از شهید باکری‌ها و شهیدان دیگر برایم می‌گفت که مرا بارها تحت‌تاثیر قرار می‌داد. من مطمئنم آقای تاج برای افشین قطبی از تام‌کروز و بازیگران هالیوودی مثال می‌زند. فدراسیون چرا اینقدر رنگ عوض کرده.»

اینها نماینده نیستند

صحبت‌های حاجی حتی به مجلس و کمیسیون ورزش هم می‌کشد:«در مجلس دوستان در مورد تیم‌ملی صحبت کرده‌اند و اعلام آمادگی کرده بودند تا از من حمایت کنند متاسفانه این اتفاقات افتاد. من نمی‌دانم چطور آنها نام خود را نماینده مجلس این مملکت می‌گذارند من به مقدار نجف‌نژاد می‌گویم«بی‌مقدار» نجف‌نژاد. او حرفش را 180درجه تغییر داد، با استقلال همان کاری را کرد که همه ما می‌دانیم. »

شما رفیق قطبی هستید

محمد مایلی‌کهن که حسابی به هم ریخته است. او درپاسخ به این پرسش که شمایی که نسبت به فحاشی هواداران استقلال آن واکنش را نشان دادید، چرا در مقابل فحاشی‌ هواداران سایپا که توسط کانون هواداران این باشگاه جمع شدند هیچ واکنشی نشان نمی‌دهید. او با لحن جالبی پاسخ داد از کجا معلوم شما به آن هواداران خط نداده باشید. خبرنگاری گفت:«ما آدم‌های معمولی هستیم مثل شما نیستیم» حاجی پاسخ داد:« آره ، شما رفیق‌های قطبی هستین پارتی قطبی اوباما است و طرفدارانش تام‌کروز ، رفیق من احمدی‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بیشتر می‌شود دلتان بسوزد. قطبی از این مملکت با آن وضع رفت، همه را لحن بد خطاب کرد، خارج از کشور علیه ما صحبت کرد اما با سلام و صلوات به ایران بازگشت و تیم‌ملی این بزرگی را به دستش داد. برای مسئولان سازمان و فدراسیون متاسفم. آدم‌ها چه زود رنگشان را عوض می‌کنند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر