خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
خبر جنجالی : نامه محرمانه اوباما به کفاشیان در حمایت از قطبی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1388

 این نوشته صرفا" جهت خنده برلب شما دوستان عزیز است .


 قصد توهین به هیچ شخصی نیست


قبل از این از تمام کسانی که در این نوشته انتقاد شده است معذرت می خواهم .مایلی کهن پس از آنکه دعوایش با علی دایی باعث به دادگاه کشانده شدن هر دو و ایضا ممنوع المصاحبه شدن وی گردید، و بیانیه هایش بر علیه قلعه نویی منجر به استعفا (شما بخوانید اخراجش) از سرمربی گری تیم ملی شد، در هفته انتهایی لیگ برتر نیز به فیروز کریمی گفت دلقک(!)، در انتهای این بازی برای آنکه قطبی ابراز گلایه نکند که چرا مایلی کهن او را از بیانات خود مستفیض ننموده است ، به قطبی هم گیر داد.


بر اساس شنیده ها مایلی کهن در حین بازی به داور معترض شده است که چرا فیروز کریمی به جای استفاده از کلماتی(گروه اینترنتی ارور ) همچون "گنده باقالی"، "گروهبان قندلی" و "کوتوله" بازیکنان خودش را با الفاظ دیگری صدا می کرده است، که در نتیجه داور مسابقه هر دو مربی را از زمین بازی اخراج کرده است!
مایلی کهن پس از بازی تیمش در برابر صبا باطری گفت: "کریمی دلقک است ... من نام همه را افشا می‌کنم چند نفر دیگر هم در فوتبال ایران هستند که نام آنها را هم افشا خواهم کرد."

البته آقای مایلی کهن تا قبل از این نام گروهبان قندلی و گنده باقالی و ایضا شعبان بی مخ و کوتوله را افشا نموده است، یک دلقک در فوتبال کم داشتیم که آن را هم کشف کردند، با توجه به نوع ادبیات مایلی احتمال می رود چند نفر دیگری که می خواهند افشا کنند بدین شرح باشد:

خداداد.ع: اراذل و اوباش ، اکبر.م: ماموت، غلامحسین.پ: مفلس، عادل.ف: ژانگولر ، علی.ک: مترسک و ...

مایلی کهن همچنان گفت: "پارتی قطبی، اوباما است و طرفدارانش تام‌کروز ، رفیق من احمدی‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بیشتر می‌شود دلتان بسوزد."

شنیده می شود پس از گفته شدن این جملات توسط مایلی کهن، محل کنفرانس خبری دچار آتش سوزی شد که کارشناسان آتش نشانی(گروه اینترنتی ارور ) گفتند این آتش سوزی در اثر سوختن دل خبرنگاران و عکاسان و در نتیجه سرایت آتش از دل این افراد به اتاق کنفرانس خبری بوده است!

گفته می شود در همین راستا اخیرا نامه ای از طرف اوباما خطاب به فدراسیون فوتبال کشف شده است که پارتی بازی در انتخاب سرمربی جدید تیم ملی را تایید می کند، نامه ی مذکور به شرح زیر است:

Hello MR Kafashian
I am obama, ghotbi is a nice boy because he is pesar khaleye man!, ghotbi sazmandarish good hast and he have dele shir!
He love dare sarmorabi Iran beshe, if ghotbi ro sar morabi kunin, I ejaze midam oraniyom ghani konin!!!
Dar zemn you are very happy, and I love “her her” khandidan e you!
Gole zard and write and arghavani, remember me ta mitavani!

گفتنی است کفاشیان نیز جواب نامه ی مذکور را بدین گونه داده است:

هلو اوباما
هاو آر یو؟ گود هست حالت؟!
آی ام نُ تصمیم گیرنده، آی ام جاست امضا آندر حکم های سرمربی ها!
پلیز سند ایمیل فور منیجر علی آبادی!
تنکیو وری ماچ! آی تالک ماچ! رممبر وی ن ُ عید دیدنی!
قوری ز پنسیل، پنسیل زقوری، آی لاو یو، گوگولی مگولی!

توضیح ضروری: البته هنوز فدراسیون فوتبال در مورد افشای نامه های فوق اظهار نظری نکرده و آنها تایید و یا تکذیب ننموده است!

یکی از کارشناسان که خیلی دوست داشت نامش را فاش کنیم اما ما برای گرفتن حالش این کار را نمی کنیم دلیل صحبت های اخیر مایلی کهن را اینگونه شرح داد: از آنجا که صندوق بین المللی پول گفته است ایران بالاترین نرخ تورم را در خاورمیانه دارد و در نتیجه هزینه های زندگی بالا رفته است، مایلی کهن چون می خواهد به نوعی به اقتصاد اقشار متوسط جامعه کمک کند و شنیده است که شریفی (رئیس کمیته انضباطی) حقوقش کم است، قصد دارد با اینگونه صحبت(گروه اینترنتی ارور ) هایش باعث اضافه کاری شریفی و در نتیجه بالا رفتن حقوق ایشان بشود.
این کارشناس در حالی که اشک در چشمهایش حلقه زده بود ادامه داد: مایلی کهن خودش را فدا می کند تا اقشار کم درآمد جامعه زیر بار تورم له نشوند!

جناب مایلی کهن همچنین در انتهای این دیدار گفتند: "تنها هدف من سالم سازی فوتبال است."، یکی از آگاهان گفت: همین سالم سازی فوتبال از نوع مایلی کهنی منجر به سقوط تیم پیام شد، زیرا ایشان به گفته ی خودش در بازی با استقلال اهواز از دروازبان چهارم و ایضا بسیاری از نیمکت نشینانش استفاده کرد و به طور سالم به استقلال اهواز باخت!!
در انتهای این متن توجه شما را به سه تست چهار گزینه ای جلب می کنیم:

مایلی کهن: من به داور چهارم گفتم ورزشگاه ..... است اینجا .... نیست که این ... چنین می‌گوید و به همین خاطر از زمین مسابقه اخراج شدم.

الف. باغ وحش – مکان مقدس – معلم ادبیات
ب. مکان مقدس- بیانیه – گنده باقالی
ج. گنده – جای شعبان بی مخ ها - کوتوله
د. مکان مقدسی - باغ وحش – آقا

منظور آقای مایلی کهن از کلمه "ایشان" در جمله زیر چه کسی است؟

"ایشان" حتی وقتی در ایران بودند همه خبرنگاران را دیوانه و بازیکنان خود را حیوان خطاب کرده بودند.
الف. خواجه حافظ شیرازی
ب. ابوریحان بیرونی
ج. پرفسور بالتازار
د. افشین قطبی

مایلی کهن: به قاطعیت می‌گویم فیروز کریمی بازیکنان خود را .... به زمین می‌فرستد و یکی از عاملان ... است.

الف. از ترس آمپول- توزیع پرتقال های اسرائیلی(!)
ب. از کره ی مریخ – بالا رفتن ترافیک مسافرت های بین کره ای!
ج. به زور جک و لطیفه – اس ام اس های تخریبی بر علیه دولت
د. به زور آمپول- دوپینگ

*پاسخ صحیح هر سه سئوال گزینه "د" بود.

- جمله پایانی: تعجب نکنید اگر در روزهایی نه چندان دور شاهد صدور چنین بیانیه ای از طرف یکی از مربیان بر علیه قطبی بودید: "ای سوسول منچ باز، من که می دونم توی کره همیشه مار پله بازی می کردی، تو جومونگ هم نیستی چه برسه به امپراطور ... "
متن

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر