خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فال روز پنجشنبه (۱۰اردیبهشت _ ۳۰ آوریل) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1388

فروردین

ارتباط جدیدی را باید با دوستان و همکاران برقرار کرد. د رمحیط کاری بدترین رفتار این است که این و آن را به چیزهایی متهم کنند و از دور خارج سازند. این عمل ریشه هر گونه همکاری را می خشکاند.

 

 
اردیبهشت 


بسیاری تصور می کنند شخصیتی پولادین و شکست ناپذیر دارند اما در برخورد با موانع است که چنین باوری تایید یا تکذیب می شود. آدمی باید چنان نیرومند باشد که در برابر هیچ شرایطی تسلیم نگردد. 
 
خرداد

دیدارها و میهمانی های مختلف آدمی را سرگرم می سازد و گذر عمر را تسریع می کند . اما چیزی که در این میان پنهان می ماند شخصیت درونی ماست که کمتر مجالی برای رسیدگی به آن یافت می شود.

تیر


هرچیزی که زمان بر آن بگذر کهنه و فرسوده می شود. جز دوستی که در طول زمان صیقل می خورد وشفاف تر می شود. این فداکاری است که به روابط ها جان می دهد و غبار آن ها را پاک می کند.

مرداد

جرات و جسارت لازمه داشتن یک زندگی مستقل و درست است کسی که از خطر کردن می ترسد دچار خسارت های بی شمار خواهد شد باید با شهامت از عقاید خود دفاع کرد.

شهریور  

یاس و نومیدی هیچ مشکلی را حل نمی کند. به خود اعتماد داشته باش و با لجاجت و سرسختی تمام بکوش موفقیت خود را در این مرحله به چنگ آوری تا رسیدن به هدف چند گامی بیشتر نمانده است.

مهر 


کسی که به فکر نمره بیست باشد. حتما نمره قبولی خود را به دست خواهد آورد اما کسی که فقط به فکر یک نمره قبولی ناچیز باشد در لبه پرتگاه قرار داشته و هر لحظه ممکن است سقوط کند.

آبان

برای یک وضعیت اقتصادی ناشایست می توان صدها دلیل آورد و دهها عامل را بر شمرد اما هیچ یک از اینها چاره کار تو نخواهند بود باید همت کرد و با اراده قوی تن به کار سپرد تا این وضعیت تغییر کند.


آذر


بعضی نشانه ها هست که باید آنها را به خوبی دریافت . بعضی نشانه ها چون علایم یک بیماری موضوعی را به ما هشدار می دهند یا ما را نسبت به موضوعی آگاه می سازند از نشانه ها نباید غفلت کرد.

دی


بعضی حرف ها و حدیث را باید از یک گوش شنید و از گوش دیگر خارج کرد. چون هدف اصلی این حرف ها سرگرم کردن ما به امور است که در نهایت ما را از رسیدن به هدف خود باز می دارد.


بهمن


علاج واقعه همیشه قبل از وقوع است که می تواند کار ساز باشد . وقتی اتفاقی افتاد باید به عواقب و پیامدهای کوتاه مدت یا دراز مدت آن اندیشید تا بتوان کاری را چاره کرد.


اسفند


هزار وعده خوبان یک لقمه نان برای شب نمی شود. باید به فکر چاره ای بود که از دیو فقر و محرومیت گریخت. زیرا این دیو خانه های بسیاری را می تواند با تاراج دهد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر