خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شرکت در مجالس ختم شگرد زن سارق - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://i5.tinypic.com/2whr1n6.jpg

۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ زن میانسالی که با شرکت در مجالس ختم ، به اموال مهمانان دستبرد می‌زد ، در آخرین سرقت در یکی از محله‌های اراک دستگیر شد.
به گزارش جام‌جم، چندی پیش زن میانسالی به اداره آگاهی استان مرکزی رفت و از به سرقت رفتن کیف خود در مجلس ختم یکی از اقوامش خبر داد.
زن شاکی در اظهاراتش به پلیس گفت: روز گذشته برای شرکت در مراسم ختم یکی از اقوام به مسجد رفته بودم که هنگام خارج شدن از مسجد پی بردم اثری از کیفم نیست. داخل کیفم، پول، کارت اعتباری و گوشی تلفن همراه بود. با داد و فریاد، دیگر مهمانان را خبر کردم، اما فایده‌ای نداشت و اموالم به سرقت رفته بود.
شکایت زنان یکی پس از دیگری
پس از شکایت این زن، پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات در این خصوص آغاز شد تا این که زنان و دختران جوانی با مراجعه به مرکز پلیس، شکایت‌های مشابهی ارائه کردند. ماموران در بررسی از پرونده شاکیان جدید، متوجه شدند همگی آنها به یک شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند.
ناکامی زن سارق در آخرین سرقت
با مشخص شدن این موضوع، ماموران که احتمال می‌دادند یک زن، به طرز ماهرانه‌ای از این افراد سرقت کرده است، محله‌هایی را که ممکن بود سرقت‌های دیگر اتفاق بیفتد، به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند، تا این که چند روز قبل، زنی هراسان خود را به مرکز پلیس رساند و عنوان کرد؛ برای شرکت در مراسم ختم یکی از اقوام به منزل آنها آمدم که متوجه زن میانسالی شدم که از غفلت یکی از مهمانان استفاده کرد و کیف وی را به سرقت برد و به اتاق دیگری رفت. گمان می‌برم وی قصد سرقت‌های دیگری دارد.
با اطلاعاتی که این زن در اختیار ماموران قرار داد، آنها به مجلس ختمی که زن سارق در آنجا حضور داشت، اعزام شدند و با شناسایی متهم، وی را دستگیر و در بازرسی از وی، چند کیف زنانه کشف و ضبط کردند. با انتقال این زن سارق به اداره آگاهی استان مرکزی، وی مورد بازجویی قرار گرفت و راز سرقت‌های متعددی را فاش کرد.
اعتراف به سرقت‌های متعدد
زن سارق در اظهاراتش به پلیس گفت: از چند ماه قبل، به خاطر بهتر شدن وضعیت مالی‌ام وسوسه شدم دست به سرقت بزنم.
بنابراین پس از شناسایی مجالس ختمی که در مساجد یا منازل برگزار می‌شد ، به عنوان مهمان وارد این مکان‌ها می‌شدم و در یک لحظه از غفلت مهمانان استفاده می‌کردم و کیف آنها را به سرقت می‌بردم.
به دنبال اظهارات زن سارق، ماموران منزل وی را شناسایی کردند و به بازرسی از آن محل پرداختند و موفق به کشف60 کیف زنانه، 10 گوشی تلفن همراه، کارت‌های عابربانک، طلا و 50 جفت کفش زنانه شدند.
بنا بر این گزارش ، زن سارق با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر