خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فال روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت = ۴ می - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1388

فروردین

  
آرزو داشتی ای کاش یکدفعه همه چیز درست می شد. این آرزویی قشنگ اما کودکانه است با این حال مطمئن باش اگر نهایت تلاش و کوشش خود را صرف کنی همه چیز درست خواهد شد اما به تدریج !


 
اردیبهشت

  
اوضاع اقتصادی خود را باید روبراه کرد. برای این کار قبل از هر چیز یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده لازم است . دست زدن به کارهای نسنجیده می تواند خطرناک باشد. 
 
خرداد


چیزی تو را خسته کرده است که نسبت به آن آگاهی کافی نداری. در این باره می توان با کسی مشورت کرد که به خصوصیات روحی تو آشنا و آگاه باشد. نگرانی را از خود دور کن تا بقیه مسایل درست شود.

تیر


گاه فشار های کاری ، آدمی را در تنگنا قرار می دهد . مقداری از این فشارها باید کاست تا بتوان با ذهن و روحی آرام تصمیم گیری کرد . لحظه های بیشتری را باید با خود و خانواداه سپری کرد.

مرداد

گاه برای خود دردسر هایی درست می کنی که می شد باروش های دیگری از چنگ آنها خلاص شد. همیشه در زندگی این روش ها هستند که حرف اول را می زنند نه مقدار کوشش و تلاش انسان ها .

شهریور  

این روزها همسر تو سخت احتیاج دارد تا در کنار او باشی و روحیه اش را تقویت کنی. او در حال عبور از یک مرحله تعیین کننده است و به کمک تو و سایر دوستان احتیاج مبر می خواهد داشت.
 
مهر


اول باید ابعاد یک مشکل و چارچوب اصلی آن معلوم شود تا بتوان با درایت و هشیاری برای آن راه حلی منطقی پیدا کرد وقتی معلوم نباشد مشکل اصلی از کجا ریشه می گیرد. راه حلی نمی توان برای آن یافت.

آبان

زندگی یک جامعه هموار و آسفالت شده نیست که بتوان از آن به تاخت عبور کرد. زندگی گاه در سنگلاخ مهیبی می افتد که جز با صبرو پایداری نمی توان از آن عبور کرد و به مقصد رسید.

آذر

مراقب افرادی باید بود که مقاصد سو خود را زیر لفافه های خوش آب و رنگی پنهان می کنند! هشیاری تو موجب می شود تا چنین افرادی راه خود را کج کرده و به دنبال کار دیگری بروند.


دی

باید خود را برای یک شرایط اضطراری و فوق العاده آماده نگهداشت . ممکن است هرگز چنین حالتی اتفاق نیفتد. اما اگر اتفاق افتاده تو از قبل آمادگی لازم را به دست آورده ای .


بهمن


آرزو ایجاد یک تغییر مهم و سراسری آرزویی شیرین و عمیق است. اما فراموش نباید کرد که اگر چنین اتفاقی حاصل نشده باشد آن تغییر در زندگی ما رخ نخواهد داد.

اسفند

هر کس بهتر از دیگران می تواند طبیب خود باشد. واقعیت این است که هیچ کس بهتر از آدمی ، خود را نمی شناسد . پس با همین روش برای خود نسخه ای تهیه کن که شفا بخش باشد و تو را نجات دهد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر