خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه ماهواره‌ای ثقلین شعبان فعال می‌شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://www.pentagon-channel.co3.jp/intelsat-8.jpg

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت با اشاره به اینکه شبکه ماهواره‌ای ثقلین ماه شعبان به زبان عربی فعال می‌شود، گفت: به منظور شناسایی اسلام و مکتب اهل بیت همه‌ی موضوعات را بر مبنای سیره نبوی و ائمه اطهار (ع) ارائه خواهیم کرد.


حجت الاسلام محمد حسن اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در گفتگو با خبرگزاری مهر در رابطه با راه اندازی شبکه ثقلین گفت: مقدمات عملی و کاری انجام شده، در حال حاضر لوگوی  شبکه ثقلین در سیگنال ماهواره ای خود پخش می شود و این امر به معنای آغاز کار است.

وی افزود: کارهای مقدماتی تولید و برنامه سازی هم به زودی پیگیری می شود و به خواست خداوند در ماه شعبان هم بنا داریم  پخش آزمایشی برنامه ها را که به زبان عربی شروع کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دفتر پخش این شبکه در دفتر مجمع جهانی اهل بیت است گفت: در راه اندازی شبکه ثقلین با مشکل و مانع خاصی رو به رو نبوده ایم، تنها مشکل ما کمبود امکانات لازم است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در رابطه با هدف از راه اندازی این شبکه گفت: هدف ما معارف نشر مکتب اسلام و معارف اهل بیت عصمت و طهارت به بهترین و روانترین اسلوب امروز، به زبان روز، با عقلانیت و منطق اهل بیت (ع) که منطق مطابق با سلیقه و فطرت و روحیه انسان و به ویژه انسانهای آزاد است.

حجت الاسلام محمد حسن اختری اظهار داشت: ما درپی نشر مفاهیم و مطالب قرآنی و دینی هستیم تا به صورت زنده تر و روز آمدتر مکتب خود را معرفی کنیم که هم در رشد و ارتقای فکری و علمی مسلمانان و پیروان اهل بیت سهم داشته و هم در راه معرفی مکتب اسلام به کسانی که آشنایی کمتری با اسلام دارند یا آشنایی ندارند گام بزرگی برداشته باشیم.

وی در ادامه اظهار داشت:  به منظور معرفی بهتر اسلام  در برنامه های این شبکه به مسائل اخلاقی و عرفانی، تاریخی، عقیده ای،  کلامی و مسائل اجتماعی و تعامل سازنده و مفید و انسانی اسلام با تمام انسانها بر مبنای سیره پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و پیشوایان اسلام و ائمه اطهار خواهیم پرداخت.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر