خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
روته مولر: بازیکن خوب بودن دلیل بر مربی خوب شدن نیست - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1388

 

 
روته مولر: بازیکن خوب بودن دلیل بر مربی خوب شدن نیست

خبرگزاری فارس: مدرس فیفا گفت: بعضی مربیان ایرانی فکر می‌کنند که چون بازیکن بزرگی بوده‌اند، مربی خوبی می‌شوند.


به گزارش خبرگزاری فارس، دور نهایی کلاس مربیگری حرفه ای فوتبال زیر نظر کنفدارسیون فوتبال آسیا از روز شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه در آکادمی فوتبال کمپ تیم های ملی آغاز شد.
در این دوره که 18 تن از مربیان فوتبال کشورمان و 2 مربی از کشورهای حوزه خلیج فارس حضور دارند اریش روته مولر به همراه مرتضی محصص کار تدریس را بر عهده دارند.
روته مولر مدرس 64 ساله آلمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه این کلاس اظهار داشت: در مرحله اول این کلاس در آبان ماه 1386 علم تمرین و در مرحله دوم در تیرماه 87 تکنیک و تاکتیک عملی و تئوری آموزش داده شد و این دوره مختص ارائه دوره های تکمیلی روانشناسی، تغذیه و آسیب شناسی و آزمون نهایی است.
مولر مدت زمان دوره مربیگری حرفه ای در آلمان را 6 ماه عنوان کرد و گفت: در طول این 6 ماه مربیان از روز دوشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 9 تا 17 در این کلاس ها مسائل پیشرفته فوتبال را فرا می گیرند.
وی در مورد کیفیت مربیان ایرانی تاکید کرد: سطح مربیان شما خیلی خوب است و برخی مربیان ایرانی در باشگاه های خود تجربه های بسیار زیادی کسب کرده اند.
مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا کنجکاوی و آمادگی فراگیری و توانایی انجام مطالب را در عمل از نقاط مثبت مربیان ایرانی ذکر کرد و گفت: اینکه برخی فکر می کنند چون بازیکنان بزرگی بوده اند می توانند مربیان بزرگی باشند از نقاط ضعف مربیان ایرانی است.
روته مولر در مورد تفاوت های مربیان ایرانی و اروپایی تصریح کرد: تفاوتی وجود ندارد. فوتبال در همه جا یکسان است و با توجه به جهانی شدن آن، همه خیلی به هم نزدیک شده اند. هر روز مسابقات مختلف اروپا از طریق تلویزیون پخش می شود و همه علم روز فوتبال را می بینند و آن را فرا می گیرند.
مدرس آلمانی فیفا که بیش از 37 سال به تدریس فوتبال در جهان اشتغال دارد فوتبال ایران را جزء بهترین های آسیا دانست و گفت: واقعا جای ایران در جام جهانی است و امیدوارم که این اتفاق در ماه آینده به وقوع بپیوندد.
وی یادآور شد: در برخی زمینه ها از جمله آمادگی جسمانی باید بیشتر کار شود. به عنوان مثال بازیکنان باید بتوانند در یک بازی مدت زمان زیادی را سریع بازی کنند و سریعتر به یکدیگر پاس بدهند، در زمینه های تاکتیک و تکنیک باید بهتر شوند و فورواردها باید بهتر بتوانند توپ های آخر را به گل تبدیل کنند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر