خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مایلی‌کهن نام 7 شاهد را برای پرونده دوپینگ به کمیته انضباطی داد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1388

شریفی در گفت و گو با فارس:
مایلی‌کهن نام 7 شاهد را برای پرونده دوپینگ به کمیته انضباطی داد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: محمد مایلی کهن نام 7 شاهد را در مورد پرونده دوپینگ به ما ارائه کرد.


مجتبی شریفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مورد زمان صدور رای درباره پرونده مایلی کهن و فیروز کریمی اظهار داشت: محمد مایلی کهن به تازگی نام 7 شاهد را به من داد و اصرار داشت نام آنها مخفی باقی بماند. ما این 7 نفر را به کمیته انضباطی دعوت می‌کنیم تا صحبت‌هایشان را بشنویم. همچنین ایشان مدارک دیگری نیز به ما ارائه داده است.
رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: با توجه به صحبت‌هایی که محمد مومنی انجام داده، او را هم احضار می‌کنیم تا صحبت‌هایش را بشنویم. نام او در بین شاهدان نبود. البته فیروز کریمی نیز با من تماس تلفنی گرفت و گفت؛ در مورد برخی از مسائل شاهد‌ می‌خواهد بیاورد.
شریفی در مورد احضار ابراهیم تقی پور در ماجرای دیدار استقلال و پگاه در سال گذشته تصریح کرد: از وی دعوت خواهیم کرد تا توضیحاتی ارائه کند.
وی ادامه داد: با توجه به این مسائل زمان دقیق صدور رای این پرونده مشخص نیست و باید ببینیم شاهدان آیا مدارک دیگری ارائه خواهند کرد یا خیر. اجرای این حکم هر چه که باشد به فصل آینده موکول می‌شود.
شریفی در مورد درگیری قلعه نویی و مایلی کهن در کلاس مربیگری عنوان کرد: از ناظر این کلاس گزارش می‌خواهیم و به این تخلف نیز رسیدگی خواهد شد اما رای این ماجرا با رای کلی این پرونده صادر خواهد شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر