خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جدید ترین اخبار ماهواره ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://www.pentagon-channel.co3.jp/intelsat-8.jpg

راه‌اندازی شبکه فارسی زبان در عربستان


شبکه پنج زمینی و ماهواره‌ای عربستان به زودی کار پخش برنامه‌های خود را از جده به زبان فارسی

و ترکی آغاز می‌کند.به نقل از پرس.تی.وی بیروت، منابع آگاه به روزنامه الحیات گفتند که این شبکه‌ برای ارتباط با ملت‌هایی است که به زبان فارسی و ترکی و اردو سخن می‌گویند.
دلیل ایجاد این شبکه‌ها این است تا این افراد با واقعیت‌های اقتصادی و سیاسی و امنیتی جامعه آشنا شوند و تلاش می‌شود تا کمیته‌ای برای بررسی راه کارهای این کار از جمله برنامه‌ها و نیازهای آن ایجاد شود.
عبدالعزیز خوجه وزیر جدید فرهنگ و اطلاع‌رسانی عربستان و سفیر سابق این کشور در لبنان اهتمام ویژه‌ای برای ایجاد این شبکه دارد.
از سوی دیگر فهد الخریجی رییس بخش اطلاع رسانی و رسانه‌ها در دانشگاه ملک سعود گفت: ضروری است که رسانه‌های عربستان به دلیل مسایل سیاسی و اقتصادی فراتر از ابعاد محلی به اتخاذ ابعاد خارجی و بعد بین‌المللی بپردازند و امیدواریم که شبکه پنج نخستین گام در این راستا باشد.
شبکه‌ بزودی کار پخش برنامه‌های خود را از جده به زبان فارسی و ترکی آغاز خواهد شود.


برنامه جدید شبکه Gem tv

شبکه Gem tv بار دیگر و برنامه ای دیگر.برنامه جدیدی به نام reporter توسط این شبکه آماده پخش شده که احتمالا شروع این برنامه از 17 اردیبهشت خواهد بود.این برنامه به گزارشهای هنری در سطح دنیا به صورت بسیار سرگرم کننده و حرفه ای اختصاص خواهد داشت که بیشتر این گزارشات به وسیله گزارشگر شبکه جم انجام میشود.ساعات پخش به زودی اعلام خواهد شد.آخرین خبرها:ABSAT)BIS) : این پکیج فرانسوی هم طبق آخرین خبرهای رسیده قرار است به زودی زبان روسی را به آپشن خودش اضافه کند! این پرو‍ژه با همکاری گر.هی در روسیه در حال انجام است و کلا شبکه های X X  L, A B M o t e u rs Chasse & P ê c he و مابقی هم به همین منوال!!


AMOS 5:این ماهواره اسراییلی هم قرار است در اواخر سال 2011 گفته میشه پرتاب میشود. با36ترانسپودر بانهای C وKu است و در 17 E درجه قرار خواهد گرفت. چیز خاصی هنوز منتشر نشده است.

شبکه پرواز پس از مدتی کوتاه از آمدن به هاتبرد قطع شد و آی پی ان
جایگزین آن شد


شبکه پرواز پس از مدتی کوتاه از آمدن به هاتبرد قطع شد.با تماسی که با این شبکه انجام داد اعلام شد این قطع در اثر اشکال در خطوط فایبر اپتیک این شبکه رخ داده و دلیل دیگری ندارد ولی ظاهر امر احتمال قطع شدن دائمی این کانال را به دلیل مسایل مالی نشان میدهد.

فرکانس جدید IPN

در ها تبرد
11566
H
27500


فرکانس جدید تپش
تلویزیون تپش بالاخره فرکانس جدید خود را انتخاب کرد .این فرکانس که همان 11054 یعنی ترانسپوندر tv persia میباشد هم اکنون به صورت خطوط اینترنتی و کیفیت پایین و بزودی با کیفیت بالا و قدرت تصویر مناسب نمایشگر تصاویر تلویزیون تپش خواهد بود.در عین حال به دلیل مشکلات این شبکه با فرکانس فعلی احتمالا در صورت قطع تصاویر این شبکه از طریق شبکه پرواز خدابیامرز رله خواهد شد.فرکانس تپش 2 نیز بزودی اعلام خواهد شد.ز شبکه آفتاب در ماهواره اینتلست ۹۰۲ روی ایر رفت

فرکانس شبکه آفتاب{مرکزی}
11018
V
3600
فعلا" قطع شده است
با این نام میاد:tenberg service

یک Tv مخصوص بدنسازی بنام Physique TV با مدیریتی ایرانی

اگر به صحنه های ورزش بدنسازی علاقه دارید و مایلید صحنه های فیگور گرفتن و ... را مشاهده کنید من این تی وی  را به شما معرفی میکنم . این تی وی که از دوبی پخش میشود مدیرانی ایرانی دارد و چانل tv persia در برنامه ای که ساعاتی قبل پخش کرد با مدیران این شبکه مصاحبه ای انجام داد. 

برای مشاهده این تی وی به فرکانس زیر مراجعه کنید. 

جهت ها تبرد 

10853 هوریزنتال 

نام تی وی

Physique TVdel.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر