خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گوگل یک گله "بز " را به استخدام خود درآورد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

گوگل در پستی که در وبلاگ خود منتشر کرده است، اعلام کرده که برای کوتاه کردن علف زمین‌های اطراف دفتر مرکزی خود، یک گله بز اجاره کرده است.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبکه ایران به نقل از "TechCrunch " نوشت، اگر چه بیشتر به نظر می‌رسد که با یک شوخی بامزه ماه آوریل طرف هستیم اما گوگل روز جمعه در پستی که در وبلاگ خود منتشر کرده است، اعلام کرده که برای کوتاه‌کردن علف زمین‌های اطراف دفتر مرکزی خود، یک گله بز اجاره کرده است و در ادامه آورده است که گوگل این اقدام را در راستای برنامه خود در زمینه «کربن کمتر» اجرا کرده است.
گوگل این بزها را از شرکتی به نام «چراگاه کالیفرنیا» اجاره کرده است. ظاهرا قرار است گله‌دارها حدود 200 بز را به محوطه دفتر مرکزی گوگل بیاورند و برای یک هفته بزها را در آنجا بچرانند. این کار نه تنها باعث کوتاه شدن چمن‌ها بلکه در برخی مواقع باعث باروری زمین هم می‌شود.
گوگل اظهار داشته است که امکان دارد اجاره بزها، تقریبا به اندازه استفاده از ماشین‌های چمن‌زن برای این شرکت هزینه دربر دارد.
ظاهرا قرار است یک سگ گله اسکاتلندی به نام "جین " هم به لیست حقوق بگیران گوگل اضافه شود، تا همراه گله‌داران در این کار باشد. البته هنوز خبری در مورد واکنش کارگرانی که با این اقدام شغل خود را به بزها واگذار کرده‌اند منتشر نشده است.
پایگاه خبری "TechCrunch " در ادامه آورده است که انجمن حمایت از حقوق حیوانات "Peta " هم اعلام کرده است که در صورت حفظ حقوق حیوانی بزها، این کار ایرادی ندارد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر