خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ورود مار یک متری به خانه وحشت آفرید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

مار یک متری که به خاطر باز بودن پنجره یک آپارتمان در یکی از محله‌ های اصفهان ، وارد این محل شده و وحشت اعضای این خانواده را رقم زده بود، با حضور بموقع ماموران آتش‌نشانی به دام افتاد.

به گزارش جام‌جم، ظهر روز 15 اردیبهشت امسال، یکی از اهالی خیابان جی شهرستان اصفهان با مرکز فوریت‌های 125 آتش‌نشانی تماس گرفت و از ورود مار یک متری در خانه‌اش خبر داد و برای نجات جان خانواده‌اش تقاضای کمک کرد.

پس از این تماس، ماموران آتش‌نشانی به محل حادثه عزیمت کردند و پس از تلاش چندساعته، مار مزاحم را که در یکی از اتاق ‌های منزل پنهان شده بود، به دام انداختند و اعضای این خانواده را نجات دادند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر