خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مرد همسرکش ، تسلیم شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

مردی که به دنبال اختلاف خانوادگی با همسرش ، وی را در یکی از محله‌های تهران به قتل رسانده بود ، پس از وقوع حادثه به کلانتری 151 رفت و خود را تسلیم کرد.


شهریاری، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران از دستگیری مرد همسرکش در تهران خبر داد و به جام‌جم  گفت:‌عصر روز 15 اردیبهشت امسال مردی میانسال با حضور در کلانتری 151 یافت‌آباد ضمن ادعای این که همسرش را به قتل رسانده است، از ماموران خواست او را دستگیر کنند، وی سپس روی صندلی نشست و شروع به گریستن کرد.

ماموران با شنیدن گفته‌های این مرد، برای بررسی صحت موضوع به همراه وی به خانه‌اش رفتند که متوجه شدند جسد زن میانسالی به نام پروین در یکی از اتاق‌های خانه افتاده و کنار جسد، یک قبضه چاقوی خون‌آلود وجود دارد. به این ترتیب، صحت گفته‌های مرد صاحبخانه تایید شد و جسد پروین برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی و شوهر وی (لطف‌الله) برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان جنایی اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

اعتراف مرد همسرکش

بازپرس شهریاری ادامه داد: متهم به قتل دربازجویی‌های پلیسی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: از چند سال قبل، میان من و همسرم درگیری و کدورت وجود داشت، پیوسته با هم دعوا می‌کردیم، تا این که تصمیم گرفتم برای یافتن کار به ایتالیا سفر کنم تا شاید این دوری، باعث شود اختلاف من و همسرم پایان یابد، اما انگار تقدیر جور دیگری رقم خورده بود.

چندی پیش هنگام بازگشت دوباره به تهران، متوجه شدم یکی از پسرانم معتاد شده و دیگری در محل خدمت سربازی، خودکشی کرده است.

متهم به قتل ادامه داد: از وضعیتی که برای اعضای خانواده اتفاق افتاده بود، بشدت ناراحت بودم و بدفعات با همسرم مشاجره داشتم و او حاضر به پذیرش اشتباهات خود نبود ، تا این که عصر روز حادثه پس از مشاجره ، درگیری ‌امان بالا گرفت و در اوج عصبانیت با چاقوی آشپزخانه به سویش حمله‌ور شدم و او را به قتل رساندم و دقایقی بعد، از کارم پشیمان شدم و شروع به گریستن کردم که فرزندم به منزل بازگشت و متوجه ماجرا شد و من هم به مرکز پلیس آمدم و با بازگو کردن حادثه، خود را تسلیم کردم و اکنون از مرگ همسرم ناراحت هستم.

بنابراین گزارش، متهم به قتل با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران شد تا تحقیقات تکمیلی و بازسازی صحنه قتل از سوی متهم صورت گیرد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر