خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زن روس حین عمل جراحی قلب باز، کودک خود را به دنیا آورد! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

http://maggysophia.com/MaggySophia/images/itemslarge/Delivery_Room.jpg

در یک اقدام عجیب و نادر، یک زن روس حین عمل جراحی قلب باز، کودک خود را به دنیا آورد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری ریانووستی، «ولادلین بازیلف» ـ پزشک یکی از بیمارستان‌های جمهوری «موردوویا» ـ در مصاحبه‌ای با رسانه‌های روسیه گفت: یک زن 36 ساله باردار برای برداشتن دریچه مصنوعی قلب خود به این بیمارستان منتقل شد، اما حین عمل جراحی قلب باز متوجه شدیم که او در حال وضع حمل است.

وی افزود: این زن حدود دو ماه و نیم زودتر از موعد مقرر وضع حمل کرد. ما کودک او را با استفاده از عمل سزارین به دنیا آودیم. خوشبختانه حال این نوزاد که یک دختر است، بسیار خوب بوده و در وضعیت ثابت قرار دارد.

دکتر «بازیلف» در ادامه افزود: برای خارج کردن دریچه مصنوعی قلب باید فرد را تحت عمل جراحی قلب باز قرار داد. این درحالی بود که ما در حال انجام عمل متوجه شدیم این زن در حال وضع حمل است،‌ به همین دلیل پیش از شکافتن سینه و جراحی قلب، ابتدا نوزاد او را به دنیا آوردیم.

این درحالیست که براساس اعلام سخنگوی بیمارستان، این دو عمل بیش از شش ساعت به طول انجامید.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر