خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جدید ترین اخبار فوتبال ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

مثبت اعلام شدن دوپینگ یک بازیکن لیگ برتری


کریمی: شاهدان مایلی‌ کهن را رسوا می‌کنم


دقیقه 93 چلسی پرپر شد


دانلود گلهای بازی دیشب چلسی و بارسلونا


در ادامه مطلب ....


دانلود گلهای بازی دیشب چلسی و بارسلونا


دانلود گل اینیستا


دانلود گل اسین

نظرات گواردیولا و هیدینک پس از بازی


پپ گواردیولا اظهار داشت: خواهان برد بودیم. انتظار داشتم که چلسی در این دیدار برای حمله به زمین بیاید؛ اما با دفاعی چند لایه وارد شدند که کار را برای ما بسیار دشوار می کرد.
وی ادامه داد: بازی در چنین سطحی و مقابل چلسی بسیار دشوار بود. آنها به طور کامل دفاع می کردند و خیلی سریع به ضد حمله رو می آوردند. خیلی خوشحالم که آندرس اینیستا توانست با حرکتی که در پایان بازی کرد، بارسلونا را بالا بکشد.
گواردیولا عنوان کرد:‌ حالا باید در بازی نهایی مقابل منچستر یونایتد قرار بگیریم که تیمی خارق العاده است و مربی بسیار بزرگی دارد. برای این بازی دانیل آلوز و ابیدال را به علت محرومیت در اختیار نداریم که این کار را دشوار می کند. در عوض، پویول را در اختیار خواهیم داشت و با مجموعه بازیکنانی که در داریم، بایستی آماده این دیدار شویم.

...........................................

گاس هیدینک در حالیکه از قضاوت داور نروژی بسیار عصبانی بود اظهار داشت: ناراحتی من حدی ندارد. از نتیجه به دست آمده بسیار ناراحتم چرا که بازی خوبی ارائه کردیم و از لحاظ تاکتیکی در سطح بالایی بودیم. اما نتوانستیم از این برتری به طور مطلوب بهره گیریم.
این مربی هلندی که در بازی برگشت لیگ قهرمانان میزبان بارسلونا اسپانیا بود، افزود: بسیار عصبانی و ناراحت هستم. این عصبانیت باید فروکش کند تا در آرامش ببینم چه اتفاقی افتاد. باید از موقعیت های خود استفاده می کردیم تا در پایان به مشکل برنخوریم.
هیدینک عنوان کرد: خیلی زیبا بود که مانند فصل قبل، چلسی به بازی نهایی جام می رسید؛ اما باید ناراحت ناکامی برابر بارسلونا باشیم.


دقیقه 93 چلسی پرپر شد


 چلسی    ١  ( اسین ٨ )

    بارسلونا  ١  ( اینیستا ٩٣ )

در مجموع ٢ بازی هم به تساوی یک بر یک دست یافتند و با توجه به گل زده بارسا در خانه چلسی این تیم ایالت کاتالان بود که به فینال راه پیدا کرد .

........................................................

بارسا که چهارشنبه شب در ورزشگاه لبریز از تماشاگر استامفورد بریج لندن، میهمان چلسی بود، بازی را در حالی شروع کرد که پس از تساوی بدون گل هفته قبل، نسبت به میزبان از بخت صعود کمتری برخوردار بود.
درخشش تیم چلسی که برنامه کاملی برای مهار حرکات هجومی بازیکنانی چون مسی، اتوئو و اینیستا داشت، این نوید را داد که میزبان به هدفی که برای صعود دارد برسد.
وقتی در دقیقه ٨ مایکل اسین، بازیکن غنایی با شوتی محکم دروازه والدس، سنگربان بارسا را گشود و تیم اسپانیایی در غیاب تیه ری هانری و پویول، بازی رو به جلوی همیشگی خود را ارائه نکرد، امید به موفقیت و صعود افزایش یافت.
وقتی چلسی پس از هدر دادن چند موقعیت گل، قادر به گلزنی بیشتر نشد و بازی با برتری یک بر صفر به دقایق پایانی رسید، بارسلونا در دقیقه ٩٣ از سوی اینیستا توانست دروازه حریف را باز کرده و خود را از خطر حذف رهایی بخشیده و بلیط سفر به بازی نهایی در رم برابر منچستر یونایتد را به دست گیرد.
بارسلونا که در دقیقه 66 اریک ابیدال را به علت اخراج از دست داده بود، به علت گل زده در خانه حریف مجوز صعود گرفت و چلسی که بازیکنانش به نحوه قضاوت هنینگ، داور نروژی به خاطر عدم اعلام دو صحنه پنالتی اعتراض داشتند، با جام وداع کردند.
دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا 6 خرداد ماه و در ورزشگاه المپیک رم انجام خواهد گرفت.مثبت اعلام شدن دوپینگ یک بازیکن لیگ برتری


هاشمیان خبر داد:

 مسئول کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ یکی از بازیکنان لیگ برتر خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ یکی از بازیکنان لیگ برتر بهانه ای شد تا با هاشمیان مسئول کمیته پزشکی فدراسیون در این باره صحبت کند

*آخرین نمونه های فرستاده شده به آزمایشگاه کلن آلمان در چه وضعیتی قرار دارد؟
16 نمونه ای که سه هفته پیش ارسال کردیم که یکی از نمونه ها آزمایش دوپینگی مثبت درآمده است و منتظریم که پاسخ آزمایش را بررسی کنیم تا در این خصوص اعلام نظر کنیم. نمونه ها تا اوایل هفته به دست ما می رسد.

*مثل اینکه 4 نمونه دیگر هم به کلن اسال کرده اید.
بله، از هفته پایانی لیگ برتر هم 4 نمونه گرفتیم و به آلمان ارسال کردیم.

*به نظر می رسد با توجه به هفته پایانی لیگ برتر و رقابت تیم ها برای قهرمانی، گرفتن سهمیه آسیایی و عدم سقوط به دست پایین تر نمونه های بیشتری گرفته شود.
نه، روال کاری نمونه گیری آنطوری نیست که همه فکر کنند، شیوه منطقی برای این کار وجود دارد که جزو تکنیک های خاصی کنترل دوپینگ است.

*ماجرای تقاضای تجدیدنظر مولایی چیست؟
او براساس ماده 22 آئین نامه کنترل دوپینگ اعاده رسیدگی به پرونده اش را کرده است. مولایی یکسال پس از صدور حکم درخواست تجدیدنظر کرده و او به عنوان فرد خاطی نسبت به ارائه مدرک جدید اقدام کرده است که ما دوباره بررسی خواهیم کرد.

*یعنی مدارک جدیدی ارائه کرده است؟
بله، مدارک قبلی که نتوانست ادعای او را ثابت کند باید دید مدارک جدید تغییری در روند پیگیری پرونده ایجاد خواهد کرد یا خیر.

*اظهارنظرهایی درباره اینکه برخی مربیان به بازیکنان آمپول می زنند را که شنیده اید.
بله، اما برخی مربیان ویتامین به بازیکنانشان تزریق می کنند که اگر جزو مواد مجاز باشد دوپینگ محسوب نمی شود.

*اینکه گفته می شود برخی مربیان با مشاهده برخی پزشکان و به کار بستن شگردهای خاصی می توانند آزمایشگاه را در تشخیص نمونه ها به اشتباه بیندازند صحت دارد؟
نه، اگر اینطور بود که مدال های المپیک یکی یکی پس داده نمی شد و ورزشکاران مختلف شناخته نمی شدند، هیچ کس نمی تواند سر آزمایشگاه های کنترل دوپینگ کلاه بگذارد.

*هزینه ارسال هر نمونه به آلمان چقدر برای فدراسیون فوتبال تمام می شود؟
حدود 250 هزار تومان، البته قیمت دستگاه تشخیص دوپینگ حدود 4 میلیارد تومان است.

*یکی از انتقادهایی که به کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال وارد بوده این است که این کمیته همیشه با چراغ خاموشی حرکت می کند.
طبیعت کار کنترل دوپینگ همین است و باید هم با چراغ خاموشی حرکت کنیم. مگر کسی از دوپینگ ورزشکاران در المپیک با خبر بود؟ همین که المپیک به پایان رسید متخلفان شناخته شدند. ما هم متنظریم رقابت های جام حذفی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان و جام جهانی به پایان برسد آن وقت با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی چراغ‌ها را روشن می کنیم.

کریمی: شاهدان مایلی‌کهن را رسوا می‌کنم


سرمربی سایپا هر روز از یک نفر ایراد می‌گیرد

 سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: راه رسوا کردن 7 شاهد مایلی کهن را بلدم.
به گزارش خبرگزاری فارس فیروز کریمی پس از شکست یک بر صفر برابر الهلال عربستان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: نمی دانم 7 شاهد مایلی کهن چه افرادی هستند اما راه رسوا کردن آنها را بلدم. من در طول 21 سال مربیگری ام با هزاران بازیکن کار کردم. احتمالا این شاهد‌ان، یا نفراتی هستند که توسط من از تیم کنار گذاشته شده اند یا به آنها بازی نداده‌ام و به هر دلیلی با آنها کار نکرده ‌ام.
وی ادامه داد: مایلی کهن زمانی این صحبت ‌ها را انجام داد که در لیگ برتر شکست‌های پیاپی را به دست می آورد و می‌خواست به این ترتیب شکست هایش را لوث کند. او افکار عمومی را به حاشیه برد. کاملا حرفه‌ای عمل کرد و بسیار هوشمندانه چنین رفتاری انجام داد تا به شکست 4 بر 2 برابر صبا توجهی نشود.
کریمی تاکید کرد: مایلی کهن پس از ناکامی‌ در لیگ برتر جنگ روانی به راه انداخت. یک روز به علی دایی ایراد گرفت. روز دیگر با قلعه نویی درگیر شد و یک روز نوک پیکانش را به طرف قطبی نشانه رفت. او بحث‌های جانبی زیادی راه انداخت و وقتی هیچکس پیدا نشد از رایس و اوباما ایراد گرفت. شنید‌ه ام حتی از مادر رایس هم ایراد گرفته است.
سرمربی صبا در مورد شکست برابر الهلال عربستان گفت: طرح های زیادی برای این مسابقه داشتیم که بازیکنان و ورزش شدید باد مانع انجام آنها شدند. از هیچ کدام از بازیکنانم به جز المیر تولیا راضی نیستم. بازیکنان ما کیفیت همیشگی را نداشتند و بد عمل کردند البته منکر توانمندی حریف نمی‌شوم.
کریمی یادآور شد: متاسفانه بازیکنان تعویضی هم خوب عمل نکردند. ما فقط 40 دقیقه برابر حریف بازی خوبی انجام دادیم. ما پتانسیل‌ اصلی امان را برای جام حذفی گذاشتیم زیرا در این جام احتمال قهرمان شدن مان زیاد است. در لیگ قهرمانان آسیا کارمان به اما و اگر کشیده شده بود هر چند تا آخرین لحظه با حریفان رقابت کردیم.
سرمربی صبا در مورد علت شکست تیم‌های ایرانی در آسیا خاطرنشان کرد: ما، سپاهان و استقلال به دلیل فشردگی مسابقات لیگ دچار افت شدیم. این 3 تیم در کمتر از 8 ماه 40 بازی انجام دادند.
وی اظهار داشت: مسائل حاشیه‌ای مانند شاهدان مایلی کهن ذهن من را مشغول کرده بود. من چه در این پرونده مقصر باشم و چه نباشم آن را تا آخر پیگری می‌کنم. هر چند بعد از مدتی 4 واسطه پیدا می‌کنند تا مراسم آشتی کنان برپا کنند، اما من کوتاه نمی‌آیم.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر