خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اگه گفتی کدام یکی از اینها واقعی هست!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1388

شهردار لندن از دیدن مجسمه مومی خود در موزه «مادام توسو» لندن شوکه شد!
«بوریس جانسون» که از مشاهده "چاقی" این مدل مومی تعجب کرده و گویا تازه متوجه اضافه وزن خود شده بود، قول داد با ورزش بیشتر از وزن بدنش بکاهد.

 
 
جانسون (سمت چپ) که در کنار مجسمه شبیه خود در موزه مادام تاسو صحبت می‌کرد افزود: "فقط زمانی که شما خودتان را در یک نمای سه بعدی مشاهده می‌کنید تازه متوجه می‌شوید که چقدر چاق و فربه هستید. من باید بیشتر ورزش کنم و وزن خود را کاهش دهم".
 
 
شهردار لندن در عین حال تلاش کارکنان این موزه برای ساخت چنین مجسمه‌ای که از شباهت فوق العاده‌ای به او برخوردار است را ستود: "این یک مدل شگفت آور، عجیب و غریب و عیناً شبیه من است".
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر