خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کشتی فردوسی‌پور در عسلویه به گل نشست - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1388

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، این مسابقه تدارکاتی ساعت 21 پنج‌شنبه شب در زمین چمن مجموعه ورزشی خلیج نایبند در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر برگزار شد و دو تیم در پایان به تساوی دو بر دو دست پیدا کردند.
تیم رسانه ورزش در این مسابقه با ترکیب پیام پارسایی، عادل فردوسی پور، رضا ترابیان، یحیی گل محمدی، مجتبی حسینی، محمد سیانکی، سیامک آقایاری، رضا خسروی، سیامک هادی، علی محمدی و علی رضایی به میدان رفت و گل‌های این تیم را عادل فردوسی‌پور و رضا ترابیان به ثمر رساندند.
تیم رسانه ورزش از تیم‌های بابرنامه و منسجم ورزشی است و تمرینات منظمی دارد.
مدیر‌عامل باشگاه پارس جنوبی در پایان این مسابقه در گفتگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: مسابقه بسیار خوبی بود و تماشاگران نیز استقبال خوبی از این مسابقه کردند.
علیرضا پورسلمان افزود: تیم پارس جنوبی تمرینات منظمی را پشت سر می‌گذارد و این مسابقه محک بسیار خوبی بود.
وی ادامه داد: تیم رسانه ورزش نیز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و در حد تیم‌های حرفه‌ای بازی کرد که باید به مسئولان این تیم به خاطر انسجام و وحدت در این تیم تبریک گفت.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی خاطرنشان کرد: ورزش در منطقه ویژه پارس جنوبی از جایگاه خوبی برخوردار است و تمام کارکنان شرکت‌های مستقر در عسلویه از امکانات ورزشی برخوردار هستند و در نظر داریم ورزش را در این منطقه گسترش دهیم.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر