خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فیلم‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1388

واکنش مجیدی به بهروز افخمی


مجیدی - میرحسین، کروبی - افخمی و دری


به نوشته پایگاه خبری «یاری» با قطعی شدن نام مجید مجیدی به عنوان کارگردان فیلم انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی و همکاری مشترک بهروز افخمی و ضیاءالدین دری در ساخت فیلم انتخاباتی مهدی کروبی، پای سینماگران به عرصه انتخابات باز شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به آغاز سفرهای انتخاباتی مهندس موسوی، گروه فیلمبرداری فیلم انتخاباتی وی کار خود را آغاز کرده‌اند.

 

این گزارش می‌افزاید: فعالیت‌های انجام گرفته این گروه فیلمبرداری که به منظور ساخت فیلم انتخاباتی مهندس موسوی، وی را همراهی می‌کنند با نظارت و کارگردانی مجید مجیدی کارگردان صاحب نام سینمای ایران انجام می‌گیرد.

 

علی معلم، مشاور هنری مهدی کروبی، هم در گفت‌وگو با ایلنا از آغاز ساخت فیلم انتخاباتی کروبی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: بر اساس برنامه اعلام شده صدا و سیما به ستاد‌های انتخاباتی ما سه فیلم جداگانه را درآستانه انتخابات در نظر گرفته‌ایم که این فیلم‌ها به صورت مشارکتی توسط من، بهروز افخمی و ضیاءالدین دری تولید خواهد شد.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر