خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش قرآن کریم با تلاوت یک زن!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1388
در اتفاقی عجیب در جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد روز پنجشنبه 17 اردیبهشت در واحد علوم دارویی تهران، با قرائت آیاتی از قرآن کریم با صدای یک زن آغاز شد.


به گزارش فارس ، در اتفاقی عجیب،‌ پخش قرآن کریم با تلاوت یک زن در واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی اعتراض برخی داوطلبان را در پی داشت.
در این جلسه که در روز پنجشنبه 17 اردیبهشت در واحد علوم دارویی تهران برگزار شد، مراسم آغازین با تلاوت چند آیه از قرآن کریم توسط یک زن آغاز شد. به گفته یکی از شاهدان، «آیة‌الکرسی» توسط یک خانم و با لحن قرائت شد که این واقعه به دور از شئونات اسلامی است.
یکی از معترضان به این اقدام ضمن ابراز ناراحتی از این اتفاق گفت: هنگامی که مراتب اعتراض خود را به مسئول برگزاری آزمون رسانیدم وی پاسخ داد ،این مورد با مقامات بالا هماهنگ شده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر