خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بازتاب خبر درگذشت «پیمان ابدی» در رسانه‌های خارجی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1388


http://www.fasleno.com/UserFiles/w38/rooznamehayedonyab.jpgپس از انتشار خبر درگذشت پیمان ابدی ـ بدلکار سینما و تلویزیون ایران ـ در رسانه‌های داخلی برخی از رسانه‌های خارجی نیز به انتشار این خبر پرداختند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، پیمان ابدی به خاطر بدلکاری در سریالی چون «هشدار برای کبری 11» و پخش این سریال در کشورهای مختلف، به چهره‌ای شناخته شده برای بسیاری از علاقمندان سریال‌های تلویزیونی در دنیا مبدل شده بود و بر این اساس، خبر درگذشت وی طی روزهای گذشته در رسانه‌های کشورهایی چون آلمان و تایوان و غیره بازتاب داشت.

«تایوان نیوز» با پرداختن به این خبر، تیتر «بدلکار ایرانی در حین فیلمبرداری در اطراف تهران کشته شد» را انتخاب کرده‌است. این رسانه‌ی آسیایی سپس اعلام کرده‌است که بدلکار ایرانی در بسیاری از سریال‌های آلمانی فعالیت داشته‌است که برخی از این سریالهای آلمانی در ایران هم مخاطب بسیار داشته‌است.

تایوان نیوز زمان بازگشت پیمان ابدی، 37 ساله به ایران را سال 2005 اعلام کرده و خاطرنشان کرده‌است که ابدی در بازگشت به ایران یک آموزشگاه حرفه‌ای بدلکاری را هم راه‌اندازی کرده‌است.

چارت کینگ، بازآن لاین، اینترنت هابر، برلین کوریر و تعدادی از تلویزیون‌های آلمانی و ماهواریی دیگر رسانه‌هایی هستند که طی روزهای اخیر به انعکاس خبر درگذشت پیمان ابدی پرداخته‌اند.

به گزارش ایسنا، پیمان ابدی بدل‌کار سینما و تلویزیون ایران ساعت 17 روز چهارشنبه، 17 اردیبهشت ماه در حین تصویربرداری یک تله فیلم با نام «چشم‌های نامحسوس» بر اثر یک حادثه جان باخت.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر