خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سبیل‌های شوهرم «نفرت انگیز» است! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1388
یکی از شهرداران آمریکایی، اصلاح سبیل‌های بلند خود را به رای گیری عمومی گذاشت!
شهردار «مورای» (Murray) در ایالت یوتای آمریکا تصمیم گیری درباره «اصلاح» یا «حفظ» سبیل‌های بلند چخماقی خود را به رای گیری گذاشته است.
«دان اسنار» که عاشق سبیل‌های بلند خود است قصد دارد از این طریق برای یک سازمان خیریه، اعانه جمع کند به طوری که شرکت کنندگان در این نظرسنجی پیش از آنکه رای خود مبنی بر «اصلاح» یا «حفظ» سبیل‌ها را به سبد  بریزند، موظفند اعانه‌هایی را به مسوولان برگزارکننده این رای گیری پرداخت کنند.
علاوه بر این همسر اسنار نیز سبیل های شوهرش را «نفرت انگیز» خوانده و خواستار اصلاح آنها شده است.
 
 
در حالی که رای گیری برای کوتاه شدن سبیل های اسنار از روز یکم می آغاز شده، سازمانی با عنوان «موسسه سبیل» ، مخالفت شدید خود با این اقدام را ابراز کرده و از او خواسته به سبیل‌های خود دست نزند!
این موسسه که ظاهراً مدافع حقوق مردان در داشتن سبیل است از اسنار خواسته راه دیگری برای حمایت از موسسه خیریه «شبکه معجزه کودکان» - یک سازمان خیریه که از طریق جمع آوری اعانه به بهبود زندگی کودکان کمک می‌کند – پیدا کند.
رهبران این گروه در نامه‌ای به اسنار نوشته اند: "شما می‌توانید به جای سبیل، موهای خود را کوتاه کنید".
به گفته اسنار، برگه رای هایی که تاکنون به صندوق های رای گیری انداخته شده حاکی از برتری آرای «اصلاح» بر آرای «حفظ» است و از این رو اسنار ظاهراً باید سبیل‌های خود را کوتاه کند.
رای دهندگان می‌توانند تا 16 می در این رای گیری شرکت کنند و سپس نتایج اعلام خواهد شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر