خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کوتاه و خواندنی درمورد «یاس» - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1388در سال 1982 میلادی در تهران متولد شد. یاس اولین بار در سن 16 سالگی شروع به گوش کردن به موزیک های رپ کرد وقتی که پدرش می‌خواست از سفر تجاری از آلمان بازگردد، برای او آخرین سی‌دی‌های "توپاک" و دیگر خواننده‌های هیپ هاپ را می‌آورد.
بعد از مرگ ناگهانی و نا به هنگام پدرش، یاس در موقعیتی قرار گرفت که می‌بایست مسئولیت خانواده خود را به عهده گیرد. بدهی‌های پدرش که بر دوش او افتاده بود به سختی توانست از پس مخارج خانواده خود برآید.
یاس در سن 18 سالگی مجبور شد رویای رفتن به کالج را کنار بگذارد، شروع به کار کند و آخرین بازمانده‌های خانواده‌اش (مادرش، برادر کوچکتر و خواهرانش) را ساپورت کند. این زمانی بود که شروع به نوشتن شعرهایی کرد که خیلی زود به متن موزیک‌های او تبدیل شدند. این همچنین راهی برای او بود تا با خاطرات پدرش نزدیک بماند.
بعد از لزلزله بم در ایران، یاس ازشمار کشته شدگان (نزدیک به 50 هزار نفر) در آن مصیبت به شدت ناراحت شده بود، این زمانی بود که او اولین آهنگش را به نام "بم" نوشت. این ابتدای حرفه خوانندگی او بود. او دریافت که در مسیر موسیقی رپ این توانایی را دارد تا با مردم به وسیله گفتن تمام داستان‌ها ارتباط برقرار کند. چیزی که او گمان می‌برد بیانشان به وسیله دیگر سبک های موسیقی که فقط شامل چند وزن و قافیه بودند امکان پذیر نیست.
با نگاهی به مسیر موسیقی او، او این توانایی را داشت تا به مردم الهام ببخشد و قلب میلیون‌ها جوان ایرانی را به تسخیر خود در آورد او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را به مسئولان معرفی کند و برای گرفتن مجوز انتشار یک آلبوم تقاضا دهد.
سال‌ها " نه " شنیدن از مسئولان و بارها مورد تمسخر قرار گرفتن برای سبک خواندنش که شباهت داده میشد به "روزنامه خوانی"، تلاش‌های او در آخر به ثمر نشست.
تا این زمان، در حرکتی بی سابقه شش تا از ده آهنگ او مجوز انتشار دریافت کرد و به زودی یاس تبدیل به اولین رپر در ایران شد که موفق به انتشار یک آلبوم به صورت قانونی می‌گردید. یاس : " من در آهنگ‌هایم فحاشی نمی‌کنم یا در مورد مسائل جنسی و خشونت نیز نمی‌خوانم. من می‌خواهم که قادر باشم تا با افتخار آهنگ‌های خود را درمقابل خانواده ام بخوانم. آهنگ‌های من معمولا با شکایت یا دردهای اجتماعی شروع می‌شوند ولی همیشه با امید خاتمه می‌یابند. این بسیار مهم است که به نسل جوان القا کنیم تا به بالاترین درجه خود برسند و بهترین باشند. ما به این نیازمندیم"

در سال 2006 یاس آهنگی نوشت به نام " سی دی رو بشکن " که درباره هنرپیشه زن سریال نرگس نوشته شده بود. کسی که قربانی یک توطئه غیراخلاقی شده بود. در آن آهنگ یاس از تمام مردمی که نقش در بی اعتبار کردن آن هنرپیشه داشتند انتقاد کرد و از همه درخواست کرد که جلوی انتشار آن مایه شرمساری را بگیرند و آن فیلم را از کامپیوترها و موبایل های خود پاک کنند.
آن آهنگ باعث بوجود آمدن خشمی در میان جوانان ایرانی شد و هزاران نفر نوشتند و اعتراف کردند که آن سی دی را شکسته اند. گفته شده است که آن آهنگ حداقل در ایران مابین 3-2 میلیون بار شنیده و دانلود شده. موسیقی یاس مرزها را درهم نوردید و به آن سوی آب ها رفت و اکنون او به سرعت به صدای نسل خود تبدیل می شود.
یاس در آهنگ " هویت من" از غرورش نسبت به میراث و تاریخ ایران می‌خواند و به فیلم جنجال برانگیز " 300 " اشاره می‌کند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر