خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دایی ،عضو اتاق بازرگانی تهران شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1388ه گزارش مهر ، محمد مهدی راسخ که صبح امروز (یکشنبه) در دفتر کار خود میزبان سرمربی سابق تیم ملی بود، گفت: اتاق تهران به عنوان تشکل قدیمی وریشه دار بخش خصوصی، خود را حامی وپشتیبان همه فعالان اقتصادی می داند و در عین حال درتلاش است تا چرخه اداری فعالیت های اتاق رابرای صدور وتمدید کارت بازرگانی به حداقل برساند.

وی افزود: اتاق تهران به دلیل تعاملی که با بخش خصوصی دارد، این نیاز را احساس کرده است که همواره باید چرخه صدور وتمدید کارت بازرگانی را بازنگری وتسهیل کرده و میزان حضور اعضا برای دریافت کارت را به حداقل ممکن کاهش دهد.

دبیر کل اتاق تهران دراین دیدار ، برنامه های آینده اتاق تهران رابرای سرمربی سابق تیم ملی فوتبال تشریح کرد و خطاب به علی دایی گفت: امیدواریم با اجرای برنامه های جامعی که تدوین کرده ایم ، جایگاه واعتباری در خور شأن بخش خصوصی به اتاق تهران را ببخشیم.

وی ابراز امیدواری کرد که روند آزادسازی وخصوصی سازی در فوتبال ایران شدت بگیرد به گونه ای که دولت به طور کامل از باشگاه داری ومدیریت باشگاه های ورزشی کنار رود.

محمد مهدی راسخ پس ازآن به جایگاه ویژه علی دایی در فوتبال جهان اشاره کرد وگفت: علی دایی برای مردم ایران عزت و سربلندی آورده وامیدواریم درعرصه تولید وتجارت نیز برای اقتصاد کشور،سربلندی وافتخار کسب کند.

سرمربی سابق تیم ملی نیز با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته برای ارتقای جایگاه بخش خصوصی،گفت: متاسفانه چرخه بازرگانی کشور به گونه ای است که امور به کندی پیش می رود.

این عضو اتاق تهران افزود: سیستم گمرک کشور باید به گونه ای اصلاح شود که چرخه ورود وخروج کالاها درحداقل زمان ممکن صورت گیرد، این درحالی است که دستگاه های مربوطه، نه تنها به روز نیستند که سیستم هایی قدیمی وازکار افتاده دارند واین موضوع باعث تأخیر درواردات وصادرات کالاها می شود.

علی دایی که از مدتها پیش تولید کننده پوشاک ودرعین حال وارد کننده لوازم ورزشی است، گفت: تجارت جهانی دچار دگرگونی شده است و اقتصاد ایران هم نیازمند بازنگری در همه امور است که اگر این چرخه اصلاح نشود، هزینه بخش خصوصی درمبادلات جهانی افزایش می یابد.

علی دایی افزود: اقتصاد هم مثل فوتبال حاشیه های خود را دارد وبه هیچ عنوان کار آسانی نیست به خصوص این که بحرانی فراگیر اقتصاد جهان را فراگرفته و به همه کشورها سرایت کرده است.به نظر می رسد بحران اقتصادی، سطح مبادلات تجاری کشورها را به میزان زیادی پایین آورده ورکودی بی سابقه را به وجود آورده است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال که سابقه سرمایه گذاری در بخش مسکن را نیز دارد، گفت: تجربه شخصی ام نشان می دهد که تولید مسکن بازدهی خوبی دارد اما درحال حاضر بازار راکد است ودولت باید برای خروج از این بن بست برنامه ریزی کند.

علی دایی پس ازدیدار با دبیر کل اتاق تهران و تکمیل مدارک مورد نیاز برای عضویت در اتاق تهران، از نزدیک با چرخه صدور و تمدید کارت بازرگانی و کارکردهای بزرگ ترین تشکل بخش خصوصی آشنا شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر