خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تارهای موی انسانی 200 هزار ساله کشف شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1388
دیرینه‌شناسان موفق شدند تارهای موی انسانی 200 هزار ساله را در مدفوع فسیل شده یک کفتار کشف کنند.به گزارش خبرگزاری فارس، این تار موها که در غاری واقع در آفریقای جنوبی به دست آمده‌اند اولین یافته غیر استخوانی انسان‌های اولیه به شمار می‌روند که پس از گذشت صدها هزار سال همچنان سالم باقی مانده است.
کارشناسان معتقدند که این تارموها به انسان‌هایی معروف به هومو هیدلبرجنسیس(Homo heidelbergensis) است که در حدود 200 هزار سال پیش در آفریقا زندگی می‌کرده‌اند.
به گفته دیرینه شناسان سالم ماندن موی بدن پس از گذشت 200 هزار سال، امری غیر معمول است، زیرا تار موها به دلیل سست و شکننده بودن خیلی زود مقاومت خود را از دست داده و از بین می‌روند.
به عقیده دیرینه‌شناسان وجود این تارها در مدفوع کفتاری آفریقایی به نام کفتار قهوه‌ای که حیوان مرده خواری است، مرگ فرد را پیش از دریده شدن به اثبات می‌رساند.
دانشمندان امیدوارند با بررسی محتویات به دست آمده از این فسیل اطلاعات جامع تری از وضعیت آب و هوایی و جغرافیایی آفریقا در 200 هزار سال گذشته به دست آورند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر